Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nekem már lassan egy éve tetszik egy fiú, akivel egy iskolába járok, egy idősek vagyunk, de még sosem beszéltünk, mivel nincs olyan közös ismerősünk, akivel úgy jóba lennénk mindketten.És én egyszer bejelöltem facebook-on, és vissza is jelölt, utána kis időre rá, megböktem, de ő még azóta sem bökött vissza:S Szerintetek azért mert nem tetszem neki, vagy egyszerűen nem az a bökdösős, mert alapjában, én sem vagyok az:D Mert én se bökök vissza senkit.. De ha mondjuk ráírok chat-en, és ha nem ír vissza akkor az nem gáz?:S Mert tényleg nem tudom, hogy ő mit érez vagy mi.:/ Jobb ha elmondom neki, hogy mit érzek, minthogy nem mondom el és azért kínzom magam és várom azt, hogy mikor veszik el tőlem, és még csak nem is mondtam neki el??:S Vagy hogy kellene kezdenem, hogy ne támadjam le egyből?:O Vagy mit csináljak?:S És ha rá írok és ő visszaír, és el beszélgetünk, aztán ha suliba találkozunk, és nem szólunk, úgy értve, hogy ott nem beszélünk, az meg nem jó:S Mit kellene csinálnom szerintetek?:S
2010. dec. 28. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bökött vissza fészbúkon, akkor nem tetszel neki, ez egészen biztos. Keress mást.
2010. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz :D Amúgy meg, ő nem az a "kocka" típus..szóval, meg én sem bökök vissza senkit, és nem azért mert jaj de szégyen.-.-"
2010. dec. 28. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs de kimondom, a faccebok vagy mi szar én is csak azért regisztráltam rá mert 30-as telón ingyenes......Én azt mondom meny oda a suliba hozá kezdj el vele komunikálni és nem cheten vagy min mert az is szar ember vagy ember mondjára beszélges nem vagy gép vagy ilyesmi, beszélges vele a suliban majd kérdezdmeg mit csinál délután, kérdezd meg hogy van e kedve lógni egyet valamikor vagy ilyesmi....Ha elakarod csábítani ne üziket írj neki.. nem hiszem hogy képes lenne beleszeretni a helyes írásodba vagy mihh.. találd fel magad

egy probát csak meg ér nem ?

2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát de én nem vagyok egy beszédes lány amúgy :D Meg ő sem az a húúúh de beszédes fiú, nem azt mondom, hogy nem beszélünk, de nem tudom, hogy milyen okkal kellene odamennem hozzá vagy mi..:/ Mert igaz, minden megér egy próbát, de hogy hogy kezdjem, az passz :S
2010. dec. 28. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:

hát pl..:

a, ne legyél illetlen ha oda mész akkor már köszöni is kéne szóval köszönj neki sajátos módon ne ilyen barbi filingben az sem jön be jobban


b, mért is mész oda hozzá hogy megtud mi van vele...hát akkor kérdezd is meg ha már ott vagy "nah mi a helyzet ?" ez nekem mindig bejött eddig...

de persze kitalálhatsz valami furfangosabb okot is ezt neked kel tudnod hisze nem elég pontosan írtad le hogy menyire ismeritek egymást hol szoktatok találkozni vagyis össze futni de adok egy két pl.: ebédlőben megkérdezed van e még hely az asztaluknál (csak vigyáz nehogy előttük edd le magad :P )vagy akkármi eddig még nem is beszéltél vele ha most csak annyit kérdezel tőle hogy "mih a helyzet ?" és ő válaszol még akkor is ha csak egy semmit vág oda az már félsiker


de én a helyedben mielőtt oda mennék elérném azt hogy valahogy felfigyeljen rám azt már tudja hogy létezek hisz vissza igazolt neked lehet nem is tudja hogy az te vagy.... vedd rá hogy észre vegyen hogy távolból meg kedveljen, és így mire oda érsz addigra már nem fogja azt mondani mikor meg kérdezed "mih a helyzet ?" nem mondja majd hogy semmi, mindig állj készen rá hogy leszólítsd mert ha van egy meg felelő pillanat akkor nem szabad elengedni kitudja mikor jön még egy ilyen esély helyzet...

légy maga biztos, ne dadogj, csak nyugodtan, határozottan de ne is ijeszd halálra, ne félj a nem leges válaszoktól mert azok még mindig jobbak mintha nem tudnál semmit..és addig ne mondj neki semmit arról hogy kedveled kicsit nagyon míg el nem hívot vagy hívtad valahova a lényeg az ha veled van ha veled ment el mert veled akart akkor már ő is érez valamit irántad... de nem is kell semmit mondanod ha van olyan helyzet mikor finomam megpuszilhatod az arcát vagy a száját és ő nem húzza el magát akkor már ki sem kell mondani



öm egyébként te hány éves vagy ? nyugi semmi kötözködési vágy nincs bennem pusztán csak arra vagyok kíváncsi hogy milyen körülmények adódhatnak

szóval ?

2010. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fuh..hát köszönöm amiket írtál :) Hát annyira ismerjük egymást, hogy semennyire:D Annyi az egész, hogy egy suli, de már volt mikor így egymásra néztünk:) Meg az egyik barátnőm ott lakik ahol ő, de nincsenek ők úgy jóba sajnos hogy beszélnek is:S Amúgy 17 évesek vagyunk mind a ketten:) Azt mondják nekem mások is, hogy menjek oda hozzá..de igen, az a baj, hogy nem tudom mit kellene mondanom:S És ha nem lesz téma akkor?:S Meg őt olyannak ismerem, hogy nem kezdeményezne egy lánynak, mert kicsit félős szerintem, habár én is az vagyok:D Úgyértve, ilyen helyzetbe vagyunk azok:) ...Amúgy köszi hogy segítesz:)
2010. dec. 29. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszenél neki, akkor kezdeményezett volna.., bár ez nem biztos. Mesélek valamit: Egy srác idén jött a suliba már év eleje óta tetszik, szemetünk meg minden mér első nap mikor jött, aztán kiderült, hogy 1 úton megyünk haza 4 hónapig semmi, és most kezdetünk el "beszélgetni" (alakul). és csak úgy mert kezdeményezni, hogy ott a haver... :D Pedig nem tűnik félősnek, de a külső sokszor nem árulja el, hogy mi van legbelül. Szerintem neki kéne kezdeményezni, de ez az én őskori véleményem :D Szerintem hagyd a faebook-ot. Nem jó dolog ott megismerkedni jobb élőbe, mert ha a neten ismerünk meg valakit az tuti nem olyan lesz élőbe..Remélem tudtam segíteni, ja és még annyit, hogy a srácok félősebbek mint mi :D ilyen világba élünk...:D
2010. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát mindenképp odamegyek hozzá, mert ha még nem is tetszek neki, minden megér egy próbát szerintem. Meg, nem vagyok az a csúnya lány (nem beképzeltségből mondom) ...meg nem hiszem hogy lenézne, ha elmondanám neki hogy mit érzek. Mert nem olyan ő.Meg azért persze előbb csak ismerkedni szeretnék, és utána lesz ami lesz.:) De az a baj, hogy nem tudom, mit mondjak neki, mivel menjek oda hozzá?? Segítsetek.Köszi:)
2010. dec. 31. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Ő hát...xD Nem is tudom, talán menj oda és kérdezd meg, hogy miért nem bökött vissza, és egyből lesz egy csomó témátok, a többi pedig jön magától, csak ne izgulj, mert az minden elszúr :D
2011. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!