Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy leszálljana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

Ha elhiszitek ha nem engem minden lány meg akar szívatni,

azt mondják azért mert én állítólag jóképű tartom magam

amit persze nem igaz én tök átlagosnak tartom magam.Meg

furán megyek, állítólag nagyképű is vagyok. Vannak olyan

egyedi mozdulataim amiről nem tehetek.Szeretek beszélni

szeretek poénkodni erre meg azt mondják hogy teszem a fejem.

Bármit csinálok rossz, ha nem beszélek az baj,ha beszélek

meg az a baj.

Pedig tényleg nem adok rá okok.

Ti mit csinált


2010. dec. 10. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hejjj! Légy férfi=szard telibe őket. Be fogják fejezni, ha semmi reakciót nem tudnak belőled kiváltani, plusz te is férfiasabb jelenség leszel, mert egy magabiztos csávót nem igazán érdekli ki mit gondol. Úgy fognak utánad csúszni utána, mint a meztelencsigák!

26/f

2010. dec. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Látjátok, ez van, ha egy csúnya embernek van önbizalma. Az sem segít a csajozásban semmit, csak még nagyképűnek is tartják érte.
2010. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!