Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy leszálljana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

Ha elhiszitek ha nem engem minden lány meg akar szívatni,

azt mondják azért mert én állítólag jóképű tartom magam

amit persze nem igaz én tök átlagosnak tartom magam.Meg

furán megyek, állítólag nagyképű is vagyok. Vannak olyan

egyedi mozdulataim amiről nem tehetek.Szeretek beszélni

szeretek poénkodni erre meg azt mondják hogy teszem a fejem.

Bármit csinálok rossz, ha nem beszélek az baj,ha beszélek

meg az a baj.

Pedig tényleg nem adok rá okok.

Ti mit csinált


2010. dec. 10. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ki csinált timit?
2010. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ti mit csinálnátok?
2010. dec. 10. 00:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Szarj a fejük re és le van a gond. Ha állítanak valamit, fogad el, de ha ellenkezel azzal csak fát teszel a tűzre.


Saját bőrömön tapasztaltam.

2010. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Olyan egyszerű ezt kimondani,de olyan ciki ez nem akarok

tetszeni egyiknek se,csak azt szeretném ha leszállnálak rólam.

Olyan is volt hogy nem foglalkoztam velük csak nem hagytak békén. Egyszerűen nem láttok mögötte logikát miért csinálják? Pedig már próbáltam jelezni is nekik hogy ne

csinálják, sőt volt akinek megmondtam szálljon le rólam

de utána csak folytatta.

2010. dec. 10. 00:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy, egy időre ki tudsz lépni a saját szemszögödből teljesen, és bele tudod képzelni magad a másikéba. Figyled meg magad kívülről, mert lehet, hogy az ő helyükben te is így viszonyunál.

Ismerős a helyzet, velem is volt ilyen, hogy ok nélkül utáltak, bármit mondtam lehurrogtak. Ez nem miattam volt, egyszerűen kialakult rólam egy kép, kinézetem miatt ítéltek meg. Nehéz dolog, de próbálj meg minél több önbizalmat szerezni. (ne erőltetetten) gyúrj rá, hogy erősödj, haverjaiddal tölts időt. Nem tudom hány éves vagy, de egy kis alkohol sem árt, ha nem viszed túlzásba, felold.

2010. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne csak magaddal legyél elfoglalva, bármilyen okból, figyelj néha rájuk is! Ezt megérzik az emberek.
2010. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nőként én azt mondom, ne foglalkozzál velük! Szerintem csitri lányokról lehet szó, akiknek talán tetszel és így akarják magukra felhívni a figyelmet, mert nem vetted valamelyiket észre.
2010. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De hát ez nekem akkor is magas, miért baj az ha az ember

törődik magával és azok emberek aki nem igazán szimpatizálnak vele elkerüli. Egyébként rendszeresen edzek

jó pár éve. Van nálam durvább kinézetű is, őt miért nem piszkálják?

2010. dec. 10. 00:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam.A többi fiú-akik egyébként tényleg bírtak engem- folyton engem "menedzseltek" hogy én vagyok a b@sszájba én tudom a frankót én vagyok a király.

A lányok más véleménnyel voltak,ami nem gond csak úgy hitték hogy én várom el a haverjaimtól hogy fényezzenek, és elkönyveltek beképzeltnek.Mindezt azért mert nem akasztottam a nyakamba egy táblát azzal a felírattal hogy "MÁRPEDIG NEM VAGYOK NAGYMENŐ"

2010. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Du­gd meg őket! Egyesével vagy egyszerre, tulajdonképpen mindegy. Amit művelnek az tipikus példája az ún. f­aszhiánynak. Meg mellesleg valószínűleg éretlen csitrik is akik belédzúgtak, ahogy azt előttem valaki megfogalmazta.

(Hahó az is működhet ha csak implikálod a koituszt. Pl. kérdezz rá amikor rádszáll valamelyik: "Mi van kisanyám, miért vagy ilyen harapós? Ennyire hiányzik, hogy valaki rendesen meghágjon végre?")

2010. dec. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!