Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy leszálljan...

Mit csináljak, hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

2 hete elkezdődött a nyári gyakorlat, és én megbeszéltem, az oktatóval, hogy veszek neki valamit, amit már régóta kinézett magának, akkor ő elenged engem 8-9 óra kröül, és beírja a napomat. Ez meg is történt, én megvettem neki amit megbeszéltünk, el is járok már 2 hete hol 8kor, hol 9kor, de már kezd a többi gyerek kíváncsiskodni, hogy én miért mehetek el, amikor akarok, és ők miért nem.


Ma pedig odáig fajult a dolog, hogy elrakták a táskámat, hogy ne érjem el a buszt. Én beköptem őket az oktatónak és amiért elrakták a táskámat, még 1 órával hamarabb el is jöhettem. :DĐ


Viszont engem idegesít, hogy a sok nyomi mindig mással foglalkozik, sosem magukkal.


Mit tegyek, hogy leszálljanak rólam?


2010. jún. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Biztos nagyon örülnek, hogy kivételt élvezel, mert megvásároltad magadnak...-.-

Nem fognak leszállni rólad, mert aki különcködik azt kirekesztik, alap szociális kapcsolatok 1. lecke!

2010. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg gáz, hogy így szívatnak, elég gyerekes viselkedés ez. De arra nem gondoltál, hogy nem viccből lett kitalálva a nyári gyakorlat? Nyilván lenne valami haszna, ha ott maradnál tanulni, nem értem, miért jó ellógni. Később bánni fogod, hogy nem szereztél elég tapasztalatot, amikor lett volna rá lehetőséged.

Arról nem is beszélve, hogy természetes, ha kíváncsiskodnak, miért mehetsz el korábban. Nem tudom, mire fel panaszkodsz itt, a te bajod, ha piszkálnak. Ha tisztességesen végigcsinálnád a gyakorlatot, nem lenne ilyen problémád.

2010. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, de azt nem is kell nézni, hogy én egész évben mentem, hóban, fagyban, szélben, esőben, sárban, igaz? :)


Ők meg bent verték a *aszukat a bódéban...most dolgozzanak ők!

2010. jún. 28. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ők mit csináltak, nem értem miért velük foglalkozol, a te érdeked, hogy ott legyél nem?
2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Nyilván lenne valami haszna, ha ott maradnál tanulni, nem értem, miért jó ellógni."


Nem ellógok, hanem elenged, be van írva a napom, mint ha ott lettem volna. Egész éven mentem építkezéskre, míg a *etkes cigányok ellógtak, szerintem ennyi nekem is jár, ráadásul nem is ingyenben volt ez nekem.

2010. jún. 28. 11:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és azt sem értem, hogy miért kell nekik mindenről tudni, mindenki foglalkozzon magával!
2010. jún. 28. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát hiába szépíted, az oktatód bizony lefizetted. "természetes", h az ilyen embert kiközösítik...
2010. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki foglalkozzon magával, de azért te is azzal foglalkozol, hogy ők ellógtak... Egyébként amit te csinálsz, az is ugyanúgy lógás, csak mellé még megvesztegetés is, ami szerintem undorítóbb, mint ha valakicsak úgy ellóg. Még egyszer mondom, te hoztad össze magadnak ezt a helyzetet, úgyhogy hiába panaszkodsz.
2010. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Basszus es te csodalkozol, hogy utalnak? hat en is utalnalak.
2010. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!