Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erőszakoskodik a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőszakoskodik a fiú a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akit véletlenül megláttam a termünkben órák után egy lánnyal, rajtuk kívül még volt egy fiú meg egy lány (mint néző kb.).

Valahogy a kép szerint támadta a lányt a fiú és hát nem tudom, hogy valamit ki akart-e venni a kezéből vagy minek ment neki (de nem durván, hogy fájt volna a lánynak szerintem)....Szóval amúgy senki nem bírja a csajt az osztályból, kissé bugyuta....De mégis iszonyat furcsa volt ez a testtartás, nem tom minek ért hozzá a srác egyáltalán?? Annyira idegesíti a csaj, hogy már legszívesebben elbánna vele vagy mi lehetett az oka ennek a "JÁTÉKnak"???


[link]


2010. dec. 9. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 10:58-as jo mondja. En is 18 vagyok es szoktam csak ugy hulyulni azokkal akikkel joban vagyok.

Ha nem ez lett volna a helyzet, azt azert eszre lehetett volna venni.

18 f/karpatalja

2010. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen bele gondoltam és iagazat is mondol. De a kérdező írja, hogy egy pillanatra látta csak az egészet. Ne haragudj, láttam már civakodást fiú lány közt és tényleg semmi komoly nem volt benne, ahogy te mondod. Csak amit mondtam abban is van valami, mert sajnos vannak olyan esetek amikor eldurvul, amit lehet láttál vagy nem, én igen. És ha jól értettem senki se bírja a csajt, meg a csaj idegesíti a srácot, ezt olvastad? Lehet hogy játék volt, nem mondtam, de csak lehet nem biztos, tudod egy pillanat volt:)
2010. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!