Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erőszakoskodik a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőszakoskodik a fiú a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akit véletlenül megláttam a termünkben órák után egy lánnyal, rajtuk kívül még volt egy fiú meg egy lány (mint néző kb.).

Valahogy a kép szerint támadta a lányt a fiú és hát nem tudom, hogy valamit ki akart-e venni a kezéből vagy minek ment neki (de nem durván, hogy fájt volna a lánynak szerintem)....Szóval amúgy senki nem bírja a csajt az osztályból, kissé bugyuta....De mégis iszonyat furcsa volt ez a testtartás, nem tom minek ért hozzá a srác egyáltalán?? Annyira idegesíti a csaj, hogy már legszívesebben elbánna vele vagy mi lehetett az oka ennek a "JÁTÉKnak"???


[link]


2010. dec. 9. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kor? A fiatal srácok így mutatják ki a közeledési szándékaikat. (néha eltúlozzak) Ha idősebb akkor megrekedhetett ezen a gyerekes szinten. De lehet hogy a srác korrekt és a csaj valami idiótaságot tett. (bármit eltudok képzelni ennyi kevés info nekem :$) bocsi
2010. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 évesek.Tény,hogy tud gyerekes lenni a srác.De igazából én se tudok körülményeket, mert épp akkor léptem be, mikor ez volt, meg amúgy is nekem a másik lánnyal volt gyors megbeszélnivalóm és már le is léptem.Nem akartam beleszólni a dolgaikba, de nagyon nem értettem mi folyik ott.Viszont a kívülállók (ez a lány is meg a másik fiú is) tök nyugodtan elvoltak a teremben, figyelték is őket meg nem is.Valahogy természetesnek vették,ami folyik.
2010. dec. 9. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet nem az első alkalom volt? ilyen problémás? és csak téged zavart. (mert túl érzékeny vagy;) )
2010. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Túl érzékeny vagyok?? Nem tudom amúgy hányszor fordult elő ilyesmi előtte, nem mindig figyelem, hogy mit művel ez a srác.
2010. dec. 9. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy érzékeny :$ ne haragudj csak előfordulhat az is :)


és 1 megnyilvánulásból sose ítélj el senkit... Ha a srác többször is tesz hasonlót, akkor az gázos már.

2010. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó csak nem tudom mit gondoljak a szituról?
2010. dec. 12. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de igazából miért *kell* gondolni valamit a szituációról? Ha nem volt ebből vita, illetve téged nem érint személyesen és a csajt sem bántotta a srác igazából, akkor valószínűleg csak némi hülyülés szemtanúja voltál, ami csak az ő dolguk. Lányok is képesek néha infantilisen viselkedni ám, nem csak a fiúk, mindenféle udvarlási szándék nélkül is :)
2010. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10:58 ;) elmondta a frankót :D
2010. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azért, de hol normális dolog ha egy fiú így viselkedik?? Ha valamit a kezéből ki akart venni az rendeben van, de más különben meg ez neki szórakozás. És vannak olyan személyek akik nem avatkoznak bele, hanem örülnek hogy láthassák. Sok agresszív fellépést hallgatnak el, nem akarják elmondani senkinek se. Vannak bunkó tinik akik másokon szórakoznak, bántják, szívatják. És hát kivel szórakozhatnak? egy butyután, ahogy jellemzted. Ezek a dolgok bunkóságok amíg nem komolyak, persze ha nem volt valami a csajnál ami nem az ővé, más különben a srác a hibás.
2010. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 12:24, az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg nem csak a fiú szórakozása volt ez, hanem a lányé is? Írta is a kérdező, hogy nem durván csinálta. És vannak lányok (nekem is van ilyen ismerősöm), akik szeretnek ilyen birkózásba belemenni/kezdeni. Nem kell feltétlen fiú-lány ellentétként felfogni szerintem, lehet simán 2 ember játéka is.
2010. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!