Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen fellépést...

Lányok/Nők! Milyen fellépést vártok el a párotoktól, ha valaki mondjuk erőszakoskodik veletek az utcán/villamoson/buszon?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk tizenéves lányok, akiket egy 40-50 éves kissé aberrált férfi elkezd tapogatni, mit várnátok el ebben a helyzetben a barátotoktól?

Vagy ha mondjuk valaki direkt ,,szórakozik" veletek az utcán, mondjuk nem enged tovább, kirakja a lábát hogy megbotolj benne vagy a fenekedre csap, ilyen esetben milyen fellépést várnátok el a barátotoktól?


Köszi előre a válaszokat!


//Bocs ha nem a legmegfelelőbb kategória, de itt lényegesen értelmesebb és színvonalasabb válaszokat kapok, mint mondjuk abban a témakörben ahol ezt még feltehettem volna kérdésként//


2011. febr. 16. 20:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindezt persze úgy, hogy a párotok ott megy mellettetek, csak az illető van olyan pofátlan hogy így is meg mer kísérelni egy ilyen inzultálást.
2011. febr. 16. 20:15
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Minimum B@@@@a pofán...amit egyébként megtenne,ismerem,értem bármire képes
2011. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk elvárom a tőle telhető legerélyesebb fellépést. Pl. ne nézzen, mint egy tátott szájú teve, és hagyja annyiban. :) mondjuk engem sem kell félteni, megvédem magam.
2011. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy beszóljon neki egy olyat, ami intelligens, de a fickó megbánja azt is, hogy megszületett
2011. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem várnék el feleslegesen erőszakos fellépést. HA megoldható úgy, fogja csak meg a kezem, védjen a testével, és menjünk el szótlanul... Ha nem hagyja annyiban a pali, akkor szólhat neki hogy abbahagyhatná, na meg szintén cincáljon el onnan, ne hagyja hogy hozzámérjen... Ha tettlegességig fajul a dolog, nem tudom mit kéne tennie/tennünk. Gimis végzősként ez nem annyira közeli téma nekünk.


18/L

2011. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én kevesebbet várnék, mint amit tenne.

A párom egyfajta "modern hős lovag", aki bárkivel szembeszáll, ha a szeretteit bántják, pláne ha pl. megerőszakolnának, nos, akkor nem vagyok benne biztos, hogy az illető tudna még egyszer egy jót sz**rni az életben és még örüljön, hogy életben maradt.

Így inkább őt féltem, de szerencsére eddig még nem kötött belém senki komolyabban, na meg ha velem van, nem is mernek.

2011. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
minden előzmény nélkül ilyen megnyilvánulás elég életszerűtlen :)
2011. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Tőlem visszakézből óriási pofont kapna, barátom pedig eltörné stílusosan a kezét, 1 mozdulattal.
2011. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is csak annyit akarnék, hogy mielőbb elhúzzunk.
2011. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nem szeretném, ha belekötne, aztán esetleg tettlegességig fajulna a dolog. Erre nincs szükség. Persze ha kiáll mellettem, az jólesik.


Egyszer egy strandon egy palacsintázóban egy srác megfogta a fenekem. A barátom észrevette, felhívta a figyelmét, hogy más csajára ne tegye a kezét, és amúgy is, illene visszamászni a kerítésen, mielőtt visszaviszik. A srác köpni-nyelni nem tudott. Arra talán számított, hogy beleköt a barátom, de erre nem... :)

2011. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!