Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen fellépést...

Lányok/Nők! Milyen fellépést vártok el a párotoktól, ha valaki mondjuk erőszakoskodik veletek az utcán/villamoson/buszon?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk tizenéves lányok, akiket egy 40-50 éves kissé aberrált férfi elkezd tapogatni, mit várnátok el ebben a helyzetben a barátotoktól?

Vagy ha mondjuk valaki direkt ,,szórakozik" veletek az utcán, mondjuk nem enged tovább, kirakja a lábát hogy megbotolj benne vagy a fenekedre csap, ilyen esetben milyen fellépést várnátok el a barátotoktól?


Köszi előre a válaszokat!


//Bocs ha nem a legmegfelelőbb kategória, de itt lényegesen értelmesebb és színvonalasabb válaszokat kapok, mint mondjuk abban a témakörben ahol ezt még feltehettem volna kérdésként//


2011. febr. 16. 20:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

20:22 Persze, nem fordul elő mindenkivel minden nap, de ha belegondolsz mennyi idióta rohangál manapság az utcákon, azért megeshet...


De igazából kifejtegethettem volna, nem kell feltétlenül idegenre gondolni, esetleg exbarát, valamelyik rosszakaród, satöbbi... Mondjuk ezeknek meg mind van előzménye, szóval tényleg más eset. De azért akadnak akkora idióták akik tényleg képesek lennének így inzultálni egy lányt/nőt, és csak érdekel, hogy ki milyen reakciót várna el a párjától...


Köszi a válaszokat!

2011. febr. 16. 20:30
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém megfogta a faszit és közölte, hogy el fogja ásni a kertben.
2011. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

volt már rá példa hogy nekem kellett lefognom páromat,hogy ne 8 napon túl gyógyuljon az illető sérülése...


meg tudom magam védeni,tanultam kis önvédelme,gázspré mindig a zsebemben,használta is már párszor


de párom igazi hőslovagnak érzi magát,ha hagynám,már lehet bablevest hordanék a börtönbe:D


nm várom el,h agyonüsse,de végülis jó tudni hogy melette biztonságban vagyok (főleg miota gázpisztollyal mászkál)

23/N

2011. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy diszkrét t*könvágás elég lenne.
2011. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

ha van némi iq a kedves zaklatóban akkor egy oltári nagy alázást.

ha nincs, akkor pár jól irányzott kegyetlen arconbaxást...


tudjátok, mindenkivel a maga nyelvén kell beszélni, hogy sikeres legyen a kommunikáció. :D

2011. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!