Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért erőszakoskodik a fiú a...

Miért erőszakoskodik a fiú a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akit véletlenül megláttam a termünkben órák után egy lánnyal, rajtuk kívül még volt egy fiú meg egy lány (mint néző kb.).

Valahogy a kép szerint támadta a lányt a fiú és hát nem tudom, hogy valamit ki akart-e venni a kezéből vagy minek ment neki (de nem durván, hogy fájt volna a lánynak szerintem)....Szóval amúgy senki nem bírja a csajt az osztályból, kissé bugyuta....De mégis iszonyat furcsa volt ez a testtartás, nem tom minek ért hozzá a srác egyáltalán?? Annyira idegesíti a csaj, hogy már legszívesebben elbánna vele vagy mi lehetett az oka ennek a "JÁTÉKnak"???


[link]


2010. dec. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a rajz nagyon jó lett!
2010. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.A kérdésre mi a válasz? :$
2010. dec. 9. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
b-vitamin hiány
2010. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is csinál ilyet olykor a barátom,és nem,én nem vagyok ,bugyuta'. Legalább is reményeim szerint...

Hát végül is igen,ez úgymond egy ,játék' ,általában csók lesz a vége(az én/mi esetünkben).Sőt,mindig. Hogy mire jó?Hát,nem is tudom,pasi szokás. (X De van hogy akkor/azért csinálják ha elakarják csendesíteni a lányt,mert pl már kezdi idegesíteni őket h egyfolytában beszél (meg ilyesmi).

2010. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!