Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zártkörű buzulás az ELTE-n?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zártkörű buzulás az ELTE-n?

Figyelt kérdés

Belépek az etr fórumra, erre azt látom topikcímként, hogy LMBT, másik cím: pride-fiúk


Zárt levelező listát és egy rejtett facebook csoportot szeretnének létrehozni.


Jóisten, hova kerültem?


2010. dec. 6. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Az oké, hogy "mások", de ezzel miért kell mindenhol nyomulni? Egy ETR fórum nem erre való.
2010. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mivan?

Dejó, hogy nem nézem soha az ETR-t

2010. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem igaz már, ekkora divat lett a buzulás?Akkor most heteroként én ki leszek rekesztve a társadalomból?Majd megyek csajokkal tüntetni kamionokon, a heterok elnyomása miatt.
2010. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
lesz.rom láttam már lisztérzékenyes topikot is.
2010. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom... azt hittem, belépek és kapásból ez fog szembejönni vele a hirdetőtáblán, erre a fórum legeslegalsó topikjában találom, plusz a feloldást egy külön linken.

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Vagy te hogy szólítanád meg az Elte hallgatóit máshogy?

Inkább legyen az etr-ben, mint kinn a nagykaun :D

2010. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

Miért azt hitted az elte 27153671357 hallgatója között nincsenek melegek? És ha létre akarnak hozni egy zárt kört miért ne hozhatnának létre? Vagy téged is hívtak vagy mi a baj? ZÁRT kör tehát éppen hogy nem reklámozzák :D

(Bár ez az etr nemtom mi, de sejtem)

2010. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az bezzeg senkinek nem tűnt fel, hogy ilyen pontosan ismered ezen fogalmak jelentését, hogy lmbt meg pride... XD
2010. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Azért írták be a fórumba, hogy akinek kell, az meg tudja őket találni. Ha tudnád hány meleg van totál elszigetelődve mindenkitől egymagában, és lehetetlenül el az élete emiatt? És ha azt hiszed, hogy aki meleg, az meg is érdemli, nagyon tévedsz, mert mit szólnál hozzá, ha olyas valamiért lehetetlenítenék el az életed, amiről nem tehetsz, és még csak nem is ártasz vele másoknak, és igazságtalanul fecsérlődne el a tehetséged, mert egyébként melegként is lehet valaki tök okos és tehetséges, a kettő nem zárja ki egymást. Ez az ETR-es fórum meg úgy el van dugva, hogy én, aki kerestem is alig találtam rá, aki meg így rátalál, és meg is nézi az valószínűleg a lelke mélyén minimum bi és érdeklődik a téma iránt, ami egyáltalán nem baj, a baj az, ha elítéli, mert azzal igazságtalanul árt nekünk. Különben is pszichológiai tény, hogy aki nagyon homofób, az valószínű maga is részben legalább meleg, csak saját magát sem tudja elfogadni, ezért nem fogadja el a többieket sem, úgyhogy először magadat rakd helyre, aztán mondj véleményt, de csak olyan emberekről, akiket személyesen ismersz, és ne holmi pletykákra alapozott előítéletes "információk" alapján ítélkezz! Ha pedig tényleg heteró vagy, akkor elárulhatnád már végre, mért utálsz ennyire minket, mert tényleg szeretnénk tudni már!
2011. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!