Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen érzelem és ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen érzelem és ki hogyan élte meg az ilyet?

Figyelt kérdés
Hogy egy szórakozóhelyen vagy valahol máshol megismerkedtél egy fiúval/lánnyal de csak egy este volt az egész és nem is történt semmi csak dumáltatok de érezted, hogy forr a levegő köztetek de valójában semmit nem tudtok egymásról és nem volt alakalom számcserére meg ilyesmire és tudjátok hogy nem látjátok egymás többet és ez rossz érzéssel tölt el? Velem most pont ilyen van. Olyan mint egy fellángolás, egy szerelem első látásra és olyan ritkán érzek ilyet és annyira jó volt hogy legszívesebben visszatekerném az időt és nem állítanám meg többet és ez az érzés hiányzik és gyötör.. Tudom, hogy elmúlik ez az érzés de olyan jó lenne megtalálni de nem tudok róla kb. semmit! :( Mit tegyek?
2010. jan. 3. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a tanulópénz! Legközelebb ha hasonlóképpen érzel, akkor legalább számcsere. Szerintem most egy életre megjegyezted :)
2010. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak van valaki arról a helyről aki ismerte :D meg ha a nevét tod akkor ott az iwiw :D
2010. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem külföldön volt ilyen és a srác ott lakott...tengerparti buliban

de semmi se történt velünk se, igaz én tudom a nevét megkerestem facebookon msnzetzünk egy ideig de utána elfelejtettem, de most egy szép emlék:)

2010. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha két ilyen béna egymásra talál, ez a törvényszerű...
2010. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, nagyon szar érzés.. tényleg mintha kihagytad volna a lehetőséget az igazira. Szerintem menj vissza, és reménykedj, hogy találkoztok még. Drukkolok, hogy legalább neked sikerüljön! :)
2010. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont most volt ilyen, be is jöttem neki, nem tudom, miért nem kérte el a számom. Pedig láthatta, hogy bejön, és fordítva is így volt. De én vagyok a lány, és úgy voltam, hogy ha akar valamit, akkor szóljon ő. Szerintem ne reménykedj, bocsi hogy ezt mondom, de hülyeségnek tartom várni valakire, majd jön más:)
2010. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok és nem tudom miért nem kérte el a számom. Végülis nem beszéltünk olyan sokat de az nagyon jó volt.. vissza fogok menni és remélem hogy újra találkozunk. de nem fogok rá várni! köszi a válaszokat! :)
2010. jan. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!