Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A drog milyen hatással van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A drog milyen hatással van a pasikra, szerelmi téren, kifejezzőbbek az érzelem terén?

Figyelt kérdés

Könnyű drogra gondolok ,pld Kati...

Az ember ilyenkor könnyebben oldodik,jobban kinyilvánitja az érzelmeit?

Csak mert az én észrevételem ez...


2011. jan. 10. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A katiból kiindulva, gondolom hatalmas hajógyáris kis partylány lehetsz. Megnyugodhatsz.. Szerintem az odajáró páwafiúknak alapból is van akkora pofájuk, hogy megmondják ha meg akarnak pakolni.
2011. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Onnan 400km-re lakom :)
2011. jan. 10. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol jött még divatba a kati?
2011. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem mindenhol...de mostmár ugy is leálltak vele,mert betiltották.Amugy én nem drogozom.
2011. jan. 10. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kati? :D
2011. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Más néven mefedron
2011. jan. 10. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
A kati egy sz.ar... De ha mondjuk speedet kérdezel: én vadidegenekkel jóval ridegebben kommunikálok akkor, de már ismert emberekkel meg tök felszabadultan, szóval a válaszom:attól függ ki a másik fél:)
2011. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha kész vagy akkor általában jobban kívánod a csajokat.főleg másnap.katit meg ne zabálj mert egy méreg.és nem könnyűdrog.
2011. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!