Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok itt a GYK-n miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok itt a GYK-n miért nem vallják be, hogy titkon imádják a bunkókat?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy a részéről egyetlen lány sem vallaná be nyíltan, de ez az oldal anonim. Itt nincs következménye a dolognak, mert személytelenek a vallomások.

Akkor mi olyan nehéz benne?


2010. dec. 3. 19:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%

Fogjatok már fel ti kis siránkozó barmok. Nem bunkó pasit keresnek hanem kicsit "rossz" fiúsat ami azt jelenti hogy határozott tud lenni, szokott hülyeségeket csinálni, kitud állni magáért a párjáért, nyitott a világra, eltud lazulni, néha tud csipkelődni a párjával (ami nem egyenlő a bunkósággal) megtudja nevettetni. És még lehetne sorolni. Tehát töltse be a férfi szerepet és ne ilyen kis "mindigmásbankeresemahibát" nyálas f@sz legyen.


20/F

2010. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
a csajok hazudnak, csalnak, lopnak, hiába az anonimitás :)
2010. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként milyen az izgalmas férfi?

Nem halmoz el a szeretetével, nem tart istennőnek. Kapcsolatban van, de mégis szabad, nem adja fel az életét. Van véleménye, ki is nyilvánítja, nem ért veled egyet mindenben, csak hogy elkerülje az eszmecserét. Képes férfiasan viselkedni, érzed, hogy sugárzik róla a férfiasság (ez a tekintet és a mosoly együttese). Ja és jó a humora, vannak ötletei, nem munkakerülő, megtalálja a közös hangot az emberekkel, okos, értelmes.


Én ebben sehol nem látom, hogy bunkó lenne.

2010. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%
Olvasgatom az írásod és annyit látok, hogy egy szánalmas depressziós tini vagy akinek egy deka önbizalma nincsen ezek után ne is várj egy csajt se.
2010. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

pedig favorizálják a bunkókat!!


több csaj is lehülyézett hogy nemnormális hogy túlrendes vagyok velük.

2010. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
27%
A többiek már leírták, amit akartam. Persze minden nőnek más az igénye, de nektek sajnos soha nem lesz csajotok, ha utálattal tekintetek rájuk, csak dugni akartok vagy, saját tulajdonba veszitek őket szeretet címszó alatt... Ja és lehetnek problémáid, de ha csak szenvedni tudsz vagy idétlen lenni, akkor sem lesz senkid...Az meg egy dolog, ha nem nézel ki jól...Lehet másnak jól fogsz kinézni és szerintem tudsz tenni azért, hogy jobb legyen!
2010. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini. A véleményem évek során át állt össze.
2010. dec. 3. 19:21
 18/33 anonim ***** válasza:
72%-os te épp azzal a tünettel rendelkezel, amit leírtam.
2010. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan lány, aki a bunkókat szereti, de ő maga is az vagy neki tetszik ez. Vannak mazohisták is, de nem mindenki ilyen! A buta emberekkel meg nem kell foglalkozni.
2010. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Pedig a csajok tényleg nem tudnak mit kezdeni azzal, ha egy srác rendes. Egyszerűen az egy abnormális állapot a számukra.
2010. dec. 3. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!