Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok itt a GYK-n miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok itt a GYK-n miért nem vallják be, hogy titkon imádják a bunkókat?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy a részéről egyetlen lány sem vallaná be nyíltan, de ez az oldal anonim. Itt nincs következménye a dolognak, mert személytelenek a vallomások.

Akkor mi olyan nehéz benne?


2010. dec. 3. 19:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
És ha tényleg nem szeretik a bunkókat? Nem minden sztereotípia tévedhetetlen.
2010. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem a bunkókat szeretik, hanem a kalndot és izgalmat...

Kevés embernek hiányzik egy unalmas ember...

Azért mert te meg itt sértegeted őket, nem fognak lefeküdni veled:S

2010. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%

Neked is bemásolom :)


"Nem, ez nem igaz, csak sokan kifacsarják a tényeket, hogy magukat sajnáltassák.

Szóval vannak azok a tagok, akik magukat csúnyának és jófiúnak vallják. Akinek már tök mindegy ki az, csak nőnemű legyen és figyeljen rá, na abba már szerelmes. Körülrajongja úgy, hogy levegőt nem kap, elhalmozza a szeretetével olyan mértékben, ami már kellemetlen, na ekkor a lány szakít érthetően a problémára hivatkozva, na és ekkor jön az a duma, hogy mert ő csak a bunkókat szereti."

2010. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Akkor emgmondhatnád, hogy mitől lesz izgalmas valaki, akinek a g..i és b...meg-en kívűl nem terjed ki másra a szókincse és hasonlók. Ebben nem tudom, hogy mi olyan izgalmas.
2010. dec. 3. 19:07
 5/33 anonim ***** válasza:
Ja hogy szerinted azoknak van csak barátnője, akiknek nincs szókincse? Akkor az egyetemista férfiak biztos kivétel nélkül szinglik :)
2010. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
megmondhatnád
2010. dec. 3. 19:08
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Én utálom a bunkókat. A kedves fiúkat szeretem, akik udvariasak, aranyosak, odafigyelnek a lányokra és törődnek is velük. Mint a barátom, aki a kedvességével és figyelmességével vett le a lábamról. 20/L
2010. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Most mire jó ez, hogy kiforgatjátok a szavaimat?
2010. dec. 3. 19:09
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Úgy bírom az ilyen nagyokosokat, akik jobban tudják, mit szeretek, mint én :D
2010. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

19.08

Ha tényleg így van, akkor le a kalappal előtted. :)

2010. dec. 3. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!