Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután megalázott még én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megalázott még én valljak szerelmet?

Figyelt kérdés
Azt mondják hazudott mikor azt mondta hogy nem érdeklem,de nekem nagyon rosszul esett mikor majdnem lefeküdtünk(kis pia volt bennünk) és előtte csókolózás közben közölte hogy nem érdeklem..Állítólag szerelmes (volt) belém,csak elég rosszul alakultak a dolgok..Mindenki szerint hazudott,de nekem ez nagyon megalázó volt..Sose mondtam el mit érzek iránta,ő párszor próbálkozott de hagytam..Ti ezek után még elmondanátok az érzéseiteket ? Elég bonyolult ügy..:S Köszönöm előre is..19/L
2011. jún. 22. 22:36
 1/4 Cyklon ***** válasza:
Tudni kell megbocsájtani. Dönts úgy ahogy jónak látod. Itt nagyon senki nem fogja elmondani,mit csinálj,csak kommentelnek,olvashatsz véleményeket... stb Ha szereted és ő is téged,akkor próbát megér :D
2011. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De épp ez az,nem tudom szeret-e...:/

Nagyon tagadja..De szerintem ez hülyeség hogy csak pia miatt ért hozzám,csókolt meg...Érdekes..

2011. jún. 22. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozatlan tuskó. Nincs itt mit szépíteni. Te döntesz. Csak a szeme nem csal meg, tartsd ezt észben.
2011. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Isten ments ne alázd már meg magad és a többi nőtársadat. Ő férfi, ne feledd. tudd, hogy nőként hol a helyed és mit szabad és mit nem szabad megtenned, különben nem leszel más mint egy lábtörlő.
2011. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!