Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadták a kiszemeltem MSNcímé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadták a kiszemeltem MSNcímét. Felvegyem? Mit írjak neki? Rögtön valljak be mindent?

Figyelt kérdés

Az egyik közös ismerősünk megadta a srácnak (aki tetszik nekem) az msn-címét. Mondta, hogy vegyem fel. De mit írjak neki? Rögtön mondjam meg, hogy azért vettem fel, mert nagyon bejön? Vagy inkább csak beszélgessek vele? Közösségi oldalakon nincs fenn a címe, ezért megfogja kérdezni, honnan szereztem meg, és ha elmondom neki, hogy a haverja adta meg, akkor megfogja kérdezni, miért adta meg... erre mit mondjak?:S Nagyon izgulok.:S Egyáltalán jó ötlet felvenni? Személyesen nem nagyon tudnék hozzá közeledni...

16éves mindeggyikünk amúgy.


2009. ápr. 18. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! vedd fel. írd neki azt, hogy szia, ugye nem zavarlak?:) az xy adta meg az msn címed, mert a múltkor a közös ismerőseinkről dumáltunk és említettem neki hogy szimpatikus vagy, ezért javasolta hogy akkor megadja a címed. Ne azt írd hogy bejössz, de ne is ködösíts hogy véletlenül vetted fel stb., mert akkor nagyon könnyen törölni fog. Ez nem nyomulós, de tudni fogja hányadán álltok, és ha te is tetszel neki akkor oké, ha nem akkor legalább nem kell ezután epekedni.
2009. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szió.:)

én mint nagy szakértő azt tudom javasolni h vedd fel és ha kérdezi h miért vetted fel, mondd azt neki h: szeretnélek megismerni és nagyon szimpatikusnak talállak.

utána majd löki ő a rizsát és szépen megy minden magától sőt ha neki bejössz v titokban gondol rád akk ez lenne neki a legnagyobb öröm h felvetted és akarsz vmit a későbbiekben.

azt h teccik neked még később mondd el neki mert nem mindenki veszi jó néven ha hírtelen be akarnak lépni az életébe.

ha van vmi írj :)

17/F

2009. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Kötve hiszem, hogy nem tudnál oda állni elé, de ha ahhoz nincs elég bátorságod akkor nem maradt más választásod.


Bár előbb-utóbb személyesen is beszélned kell vele.

2009. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne a világgal MSN nélkül!Hát az igaz,hogy úgy sokkal könnyebb ismerkedni,hogy nem látja az ember a másikat,úgy mindenki mer mindent,de majd ha a valós találkozásra kerül a sor akkor is merjetek megszólalni
2009. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a verziót tudnám javasolni:


"Szia remélem nem gond hogy felvettelek, szoktalak látni suliban csak ugye ott mindketten "elfoglaltak" vagyunk és nem akarlak zavarni, ezért gondoltam itt lenne-e kedved beszélgetni?"


Vagy valami hasonlót írj neki. Ha bár ha így felveszed biztos fog következtetni valamire! De! ha mondjuk eddig közömbös volt irántad akkor most felfog rád figyelni annyi biztos!


Szerintem!


16,5/F

2009. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már megkaptad a címét, akkor vedd is fel. Majdcsak kiderül, hogy tetszel-e neki, nem kell az ilyesmit túl kombinálni. Ha meg esetleg nem tetszel, legalább nem rágódtál hetekig-hónapokig azon, hogy mi lett volna, ha ... Úgyhogy vedd fel szerintem:)
2009. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Előző vagyok!

Igen az MSN azért könnyebb mert ott nem stresszel az ember hogy mit mondjon, hogy viselkedjen.

2009. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit ehhez, hogy nekem is volt ilyen, én lány vagyok, és nagyon megtetszett egyszer valaki a munkahelyemen. Én úgy vettem neki is tetszem mivel az étteremben sokat szemeztünk, ha megláttuk egymást izzott a levegő. Megkaptam nagynehezen valakitől az msn címéAztán tt kiderült. Hogy van egy kezdődő kapcsolata. Azóta is a partnerlistámon van, csak akkor beszélünk ha én szólok hozzá, és egy idő után elfelejt válaszolni. De legalább nem rágom magam miatta azóta se, sőt mondta az elején hogy ez nagyon szép hogy ilyen bátor vagyok, szóval nem lett ciki a dologból.
2009. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki segített!!!:)

Akik arra akartak kilyukadni, hogy az msn szar...:D Hát... én élőben nem is mernék odamenni hozzá csak úgy, meg annyira izgulnék, hogy nem tudnék megszólalni, meg hát msnen sokkal jobb fej vagyok.:D Úgyhogy úgy gondoltam, hogy msnen kicsit ismerkedünk, aztán majd ha oda jön hozzám suliba, akkor hoz magával valami témát, biztos tudunk majd beszélgetni.:) Mert eddig, akikkel msnen jól elvoltam, azokkal utána élőben is tök jóba lettünk.:)

2009. ápr. 18. 22:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért még írhattok ám ötleteket, dumákat!:D
2009. ápr. 18. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!