Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadták a kiszemeltem MSNcímé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadták a kiszemeltem MSNcímét. Felvegyem? Mit írjak neki? Rögtön valljak be mindent?

Figyelt kérdés

Az egyik közös ismerősünk megadta a srácnak (aki tetszik nekem) az msn-címét. Mondta, hogy vegyem fel. De mit írjak neki? Rögtön mondjam meg, hogy azért vettem fel, mert nagyon bejön? Vagy inkább csak beszélgessek vele? Közösségi oldalakon nincs fenn a címe, ezért megfogja kérdezni, honnan szereztem meg, és ha elmondom neki, hogy a haverja adta meg, akkor megfogja kérdezni, miért adta meg... erre mit mondjak?:S Nagyon izgulok.:S Egyáltalán jó ötlet felvenni? Személyesen nem nagyon tudnék hozzá közeledni...

16éves mindeggyikünk amúgy.


2009. ápr. 18. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem haverom azt a instrukciót adta hogy 2-3 hét MSN aztán már lesztek olyan jóban hogy személyesen is beszélgessetek. (Ha! Jól megvagytok MSN-en és élvezitek egymás társaságát!)


Lehet hogy előre szaladok sőt biztos, de ha már élőben is megy a beszélgetés egy 2-3 hét múlva szerintem felteheted neki ezt a kérdés: "Haza kísérsz ha megkérlek?" És egy puszi,csók a kapuban.


16,5/F


megint :P

2009. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:D Pontosan így van, ahogy írtad, ha jól megvagyunk msnen, akkor személyesen is menni fog egy idő után.(:

És remélem úgy lesz, ahogy írtad.:P

2009. ápr. 18. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!