Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor felvegyem msnre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor felvegyem msnre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy tetszik nekem egy fiú már kb 1 éve. Tavaly láttam meg ilyen 'hangszeres-versenyen', ahol megtudtam, hogy hogy hívják, meg hogy melyik gimibe jár és hol lakik. Aztán elfelejtettem, majd most a héten láttam újra, akkor felismertem, hogy ő. Ez is a zenesuliban volt egy vizsgán. Akkor észrevettem, hogy gyakran nézett engem, és én is gyakran néztem rá. Akkor nem történt semmi, nem is beszéltünk még egymással, csak szemezgettünk.

Nos, az lenne a kérdésem, mivel tudom az msn címét (myvipről, még régebben), hogy felvegyem msnre és beszélgessünk? És ha felveszem, akkor mit mondjak neki, hogy ki vagyok?

Még annyit, hogy szeptembertől fogunk egy suliba járni, ő akkor lesz 12-es én meg 9-es. Azt nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, mivel nem is ismerem, de nem tudok más fiúra gondolni úgy, ahogyan rá..(szóval pl y-al nem tudnék összejönni, csak vele x-el..)

És még annyit csak, hogy ha mégis felvenném msnre, akkor mi(k)ről beszélgessünk? Köszi :)

15/L


2011. jún. 12. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
vedd fel, beszélgessetek az időjárásól, az szexy
2011. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdéseid vannak akkor még nem vagy elég érett a párkapcsolatra. Ne vedd fel.
2011. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fémfaház ***** válasza:
nem az nem jó, beszélgessetek Justin Bíííberről
2011. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Beszélgessetek a suliról,ha már te is oda fogsz járni ahová ő.Érdeklődj milyen stb. stb.
2011. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi az értelmes választ :)

talán majd holnap felveszem msnre és elbeszélgetek vele.. :P

2011. jún. 12. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:

amúgy még annyi lenne a kérdésem, hogy a suliról mikről kérdezgessem? semmi ötletem sincs :S

és legelőször mit mondjak neki, hogy honnan ismerem, honnan szereztem meg az msn címét?

köszi :)

2011. jún. 12. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal amikor beszélgetni akarsz megkérdezed a GYK-n hogy miről beszélgess vele? Kérdezd meg hogy milyen a suli, jófejek-e a tanárok, milyen az iskolai fegyelem, mit tudom én, ilyesmi. Te jársz suliba, te fogsz oda járni, hadd ne nekünk kelljen már tudni:) Máshol nem tudsz vele kapcsolatba lépni? Valamelyik közösségi portálon írsz neki üzenetet, vagy valami. És akkor nem lesz égő hogy nyomoztál az msn.je után.
2011. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe biztos nem venném fel.Nyomulásnak is tűnhet,ha piócaként lépsz be a kis életébe az elég gáz.Főleg ez a "kinyomozósdi".Nem lehet,hogy csak a hangszer versenyen kialakítottál róla egy képet,ami izginek tűnik?Én a helyedben megvárnám a sulit...mindennap taliztok,ott esetleg leszólíthatod egy kis segítségkérés ürügyével.Ott egyből kiderül,mennyire szimpatizál veled.
2011. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
zenesuliról, hangszerről, a gimiről utána jön a többi.:)
2011. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na szóval vedd fel nyugodtan és mond meg hogy te vagy a zene suliból beszélgessetek mizu stb és majd jönni fog magától meg hogy jövőre a sulidba fogok járni stb...


15/F

2011. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!