Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a barátom haverjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a barátom haverjába. Szerintem észre is vette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 2 éve jarunk. Van egy nagyon helyes haverje aki nagyon jól nézz ki meg olyan aranyos. Néha rá másznék már annyira megkivántam. Próbáljam elfelejteni? Nehezemre esik találkozni vele mert akkor mindig őt bámulom. Ha szakitanék is a mostani barátommal nem hiszem, hogy volna esélyem a haverjánál mert szerintem már csak azért nem jönne össze velem mert nagyon jóba van a barátommal.



15l


2010. dec. 2. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

jesszus és ebből ekkora ügyet kell csinálni?

bocs de száalmas..-.-"

2010. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

Most nem őgy értelmeztem,hogy a felesége de féleszű-.-"

De gondolom te se csalod a párod hanem"hűseges"vagy

2010. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát gondolom.. -.-"
2010. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Minden parkapcsolat huseggel jar. A hazassag az amikor elethosszig tarto huseget fogad az ember, a kapcsolat meg az amikor azt hogy amig vele vagy addig nem massal.

Szoval ha masra akarsz "ramaszni" akkor legyen annyi gerinc benned hogy ELOSZOR szakitasz a baratoddal a szemebe ahogy illik, es UTANA kavarsz a masikkal.

Azert egyutt lenni valakivel meg mert a masiknal nem lenne eselyed, szoval ha lo nincs jo a szamar is alapon meg ne is haragudj de eleg gusztustalan dolog a baratoddal szemben. Azt jelenti hogy a legkevesbe sem tiszteled, marpedig anelkul egy kapcsolat nem er semmit.

2010. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi ..Az a baj hogy ha jóba van nagyon a pasiddal akkor cseszheted... El kéne érned hogy felfigyeljen rád ha annyira tetszik..De rengeteg srác van még .. Nem kell az elsőnél megállni akibe először megbotlasz... Viszont az se nagyon jó ha szórakozol a fiúkkal mert pofára esel... 15 évesen még válogass .. sok szerencsét...L/17
2010. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem mássz rá nyugodtan, ha testilet kívánod, ne mondj ellent, azzal még nem csalod meg a barátod. Utána kiderül, hogy csak tetszett, vagy nagyobb a vonzalom, mint gondoltad. Utána gondolkodhatsz, hogy mit csinálj. De a legnagyobb hülyeség kerülni a találkozást. Egy idő után a barátod is észreveszi, hogy kacsingatsz a haverjára, ezt jobb, ha megelőzöd és kideríted, mi a helyzet. Szóval, ha kívánod, hajrá! Ha szeret a barátod, neki is kell tenni azért valamit, hogy megtartson, nem csak megszerezni tudni kell a társat.
2010. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!