Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam a pasim haverjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a pasim haverjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt,és még nem mondom hogy szerelmes vagyok,de szeretem a barátom..

de viszont az a baj,hogy amikor meglátom a haverját 1000rrel ver a szívem, a hajam igazgatom,nem kapok levegőt meg ááh..

ő inkább a pláza ribancokra bukik, csak köszönőviszonyban vagyunk,de én meg egy átlagos csaj vagyok,sok esélyem nincs nála,de hogyan felejtsem el?

bunkó válaszokat ne légyszi, csak aki tud segíteni, vagy ha valaki már élt átt ilyent..


L/16


2010. márc. 9. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
tipikus falubikája, szakíts a barátoddal és keress egy 3. fiut.
2010. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasid haverjával kikezdeni nagyon bunkó dolog lenne, így próbáld meg elfelejteni! A pasidat meg nem szereted igazán, ha pl. a haverjára így nézel. Tehát tényleg egy 3. lenne a megfelelő neked. Jobb nem belemenni ilyen bonyodalmakba.
2010. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátod barátja tabu téma. És ezt nagyon komolyan kell venni. Most én is ilyen helyzetben vagyok, illetve fordítva. Páromnak az egyik legjobb barátját tavaly nyáron ismertem meg és észre vettem, hogy próbál felém közeledni, ez az ő részéről még nagyobb bunkóság. Próbáld meg elfelejteni vagy keress egy harmadikat, hosszútávon nagyon nem lesz jó így. Sok sikert.
2010. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben. 2 dolgot tudok erre mondani: 1. nem vagy szerelmes a pasidba, szóval nincs értelme együtt lenni vele. 2. ha tényleg haverok, akkor még ha szupermodell lennél sem kellenél a srácnak, mert a haverja nője vagy! Ergo: hagyd mind a kettőt!

Én is ezt tettem, és nem bántam meg!

Ne akarj brigád-baby lenni! 24/L

2010. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!