Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a barátom haverjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a barátom haverjába. Szerintem észre is vette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 2 éve jarunk. Van egy nagyon helyes haverje aki nagyon jól nézz ki meg olyan aranyos. Néha rá másznék már annyira megkivántam. Próbáljam elfelejteni? Nehezemre esik találkozni vele mert akkor mindig őt bámulom. Ha szakitanék is a mostani barátommal nem hiszem, hogy volna esélyem a haverjánál mert szerintem már csak azért nem jönne össze velem mert nagyon jóba van a barátommal.



15l


2010. dec. 2. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellene már aludni menned? Holnap dolgozatot írtok.
2010. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél. úristen! a barátod haverja! ha nem szereted a barátodat szakíts vele de ne mássz rá a haverra mert te leszel a r*banc
2010. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne ha elfelejtenéd a barátod haverját.

Ha a barátod szeret és ezt megtudta, akkor az kib*szott sz*rul eshet neki.

Az írásodról pedig lejön, hogy nagyon afelé kacsingatsz, hogy összejöjj a haverjával. Nem kéne.

Ha a barátod szeret és összejössz a nagy haverjával, akkor nagyon összetörheted a lelkét. Nem lenne meglepő, ha depressziós lenne ezután.

Ha viszont nem szeret és nem is jelentettél neki sokat (a 2 év után ezt kétlem), akkor valószínüleg abból sem lenne probléma, ha később összejössz a haverjával.

2010. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani csak olyan nehézz. Szeretem a barátomat is csak annyira tetszik a haverje <3
2010. dec. 3. 00:03
 5/16 anonim ***** válasza:
A találkozást pedig kerüld a haverjával.
2010. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sajnalom a baratodat.

Szakits a baratoddal, felejtsd el a haverjat es jarj el bulizni. Ugy latom, hogy erre van szukseged

18 f/karpatalja

2010. dec. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem cikizésből de fennt azt írtad,hogy bezúgtál a válaszolokhoz pedig azt,h nagyon tetszik..Szóval a tetszés és a szerelem nem egyenlő dolog!!:)


Az én barátomnak is vannak helyes haverjai akik nagyon jól néznek ki még az egyikkel jártam is nagyon rég és nem tagadom még most is nagyon tetszik a srác és amikor beszélgetünk eszembe jut,h milyen volt vele de rá nézek a barátomra és azt mondom magamba hogy nála jobb dolog soha nem fog velem történni az életben:) Imádom a barátomaat de tetszik a haverja akivel együtt voltam de nem érdekel,mert tudom,hogy szerelmes vagyok:)


Kerüld azt a fiút nagyon sokáig nembaj ha tetszik nem vakságot igértél hanem hűséget!!Biztos neki is tetszik pár lány de nem érdekli,mert neki ott vagy te akit szeret.Nem lenne okos ötlet kidobni a barátodat azért,mert vki tetszik 2év nem kis idő persze beindul a fantázia de azt nyugodtan kiprobálhatod a barátoddal nemkell ahoz más:)

Sziiaa és ne cselekedj bután!! 16/L

2010. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
úristen te utolsó mégis mikor fogadott hűséget? nem a felesége h hűséget fogadjon -.-
2010. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
miért "utolsó" ha te jársz valakivel megcsalod?
2010. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem csalom meg egyáltalán. de hűség fogadás sincs.
2010. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!