Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiszi, hogy az jobb amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi, hogy az jobb amit ő csinál mint amit én csinálok és meg mondta emiatt nem jön velem össze ez nem lenne akk járhatnánk? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van ,hogy én 17 éves csaj vagyok és tetszik egy srác akinek én is tetszek de azért nem jövök be neki mert katizok és ezt meg is mondta h nem jár velem amig ezt csinálom de az mennyivel jobb h ő meg füvezik? Ugyan az de szte a kati veszélyesebb ...:S de sztem kamu h a fű jobb ...Sztetek mit csináljak?
2010. nov. 26. 15:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Majd gondolj rám!

És kati helyett legyen inkább Kati!;D

Nem hiszem, hogy nem tudsz élvezni egy bulit mérgek nélkül:S

2010. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Te még menthető vagy, de mi lesz, ha a buli egyre gyakoribb lesz, vagy valaki kedvéért még többet drogozol?

Ha nem tudsz uralkodni magadon, menjenek a szüleid is veled!

2010. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
A kati jobb fejt mint én, ugye??
2010. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Ő nem lenne képes bántani téged, igaz?
2010. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Már megsem véded magad, mert tudod, hogy igazam van, vagy pedig nem is érdekellek téged, mert a katihoz képest én egy senki vagyo
2010. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Remélem most nevetsz a kati pedig hullik ki a pofádból mindenfelé!
2010. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Dugás is lesz? Már csak kiváncsigából:S
2010. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Ne bántsd már létszives
2010. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

Rendben van, de csak a kedvedért:)

Védje meg magát, ha nincs igazam! Ha pedig igen, akkor az igazság néha fáj! Ilyen az élet...

(Tudom, most bunkóságnak tűnik, de akkor nézzen szembe velem, mert a katival sem fog tudni)

2010. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

ma 17:37

Mi a bajod velem kati jó ...:S lehet h káros de ugyauny ccolát ne ígyál mert káros roncsolja a csontokat .merg ha colát iszol aztán menthols eszel meg halhatsz energia ital ? minden szar meg halsz mindentől katival bittos nem fogok de ha nem félted a farkad lesz.plak vigyázz ha kati van bennem rágok ;)

2010. nov. 26. 17:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!