Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiszi, hogy az jobb amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi, hogy az jobb amit ő csinál mint amit én csinálok és meg mondta emiatt nem jön velem össze ez nem lenne akk járhatnánk? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van ,hogy én 17 éves csaj vagyok és tetszik egy srác akinek én is tetszek de azért nem jövök be neki mert katizok és ezt meg is mondta h nem jár velem amig ezt csinálom de az mennyivel jobb h ő meg füvezik? Ugyan az de szte a kati veszélyesebb ...:S de sztem kamu h a fű jobb ...Sztetek mit csináljak?
2010. nov. 26. 15:50
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
azt hiszem fehér a színe ennek is és por..kihúzol egy utcát(egy csíko) és felszívod orrba:D
2010. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

ma 16:42

közép kategori áltba 2 pakk 10 ezer ft

2010. nov. 26. 16:50
 33/57 A kérdező kommentje:

Lopez_de_Futasztán válasza:

de h 2-3cm hosszu port és nem is oan vastagat ..igen fehér

2010. nov. 26. 16:50
 34/57 anonim ***** válasza:
:):D
2010. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Lopez_de_Futasztán válasza:

Sztem nem vészes adag ... Kezdők szoktak ennyit elsőnek aztán egyre többet de én nem elég ennyi

2010. nov. 26. 16:53
 36/57 anonim ***** válasza:

Már a problémáidat sem tudod megoldani egyedül.

Tisztességesebb lett volna azt írni, hogy a dorogkról akarsz beszélni és nem egy embert mocskolni, akitől akarsz valamit.

2010. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Hát gondolom:)Elsőnek valaki kapna vagy egy 10centis utcát:DDott halna meg:D

Ne is szívj többet:)A jó kedvhez elég az:)

2010. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Lopez_de_Futasztán válasza:

vérezne azorra meg korházba kötne ki lehet h 10 cm engem nem ütne ki de nem akarok mert csak a jó hangulatért csinnem nem azért mert rá vok szokva aki sokat szív az csak azé teszi mert rászokottnem azééá mert élvezetből

2010. nov. 26. 17:00
 39/57 anonim ***** válasza:

De ne is próbáld meg:)

Na jól van,megyek készülődök:)Péntek este van,nem lehet itthon maradni:):D

Vigyázz magadra,sok szerencsét a fiúhoz:)Aztán ne hogy túladagolás legyen:)

Ha gondolod,akkor máskor még "beszélgethetünk":)

2010. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Lopez_de_Futasztán válasza

oks lassan én is megyek buliba vagyis majd este 9 kor

2010. nov. 26. 17:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!