Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiszi, hogy az jobb amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi, hogy az jobb amit ő csinál mint amit én csinálok és meg mondta emiatt nem jön velem össze ez nem lenne akk járhatnánk? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van ,hogy én 17 éves csaj vagyok és tetszik egy srác akinek én is tetszek de azért nem jövök be neki mert katizok és ezt meg is mondta h nem jár velem amig ezt csinálom de az mennyivel jobb h ő meg füvezik? Ugyan az de szte a kati veszélyesebb ...:S de sztem kamu h a fű jobb ...Sztetek mit csináljak?
2010. nov. 26. 15:50
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Mindent ki kell próbálni? A székleted megkosoltad már?

Kipróbálni max, de nem rászokni, de szerintem kipróbálni sem kell.

2010. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
mért jó katizni amig nem kostolod meg adig nem jösz rá h mien :) megkóstolod rájösz h megéri
2010. nov. 26. 16:08
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Édes kislányom akkor felvilágositalak h ahol élek az egyik fiú a társaságomból tudod mért van tolókocsiban?Azért mert nyomta minden hétvégén a katát mert mien jó és egyik nap amikor bekatizott zsibbadt a lába és egyre csak romlott és most nem bir járni!És igen kimutatták h a katától!Ugyh azt csinálsz amit akarsz te életed de legalább ne lenne pofád ilyenen agyalni h vajon miért nem áll veled szóba?Talán tisztulj ki és gondold végig!
2010. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

Nem szeretném köszi:)Nekem is mondták,hogy próbáljam ki.Volt spuri,kati,ica,meg minden féle szar.A zöldet kipróbáltam,nem haltam bele,nem is szoktam rá.Havonta talán ha egyet eltolok,akkor is csak úgy,hogy 3slukk az íze miatt és elég.Szerintem hülyeség,az a duma,hogy nem lehet leszokni a fűröl pl.Jó,nem csináltam rendszerességel,de nincs az hogy uhh most szívni kell mert jó.

Inkább akkor már együtt tekernétek egy spanglit és azt szívnátok.Egy utcát meg egyszerre ketten nem tudtok:D

2010. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
49%

Amikor pici voltam, mindig féltem a drogosoktól és kerültem őket! El sem tudtam képzelni, hogy legyen drogos barátom:S

Most látok néha drogosokat és hánynom kell tőlük, le is nézem őket jól, mert nyomorék állatok!

Azokkal már megbékéltem akik nem ártanak másnak és a fájdalom miatt csinálják, de ők meg szánalmasak egy kicsit.

Ennek ellenére néha engem is vonz a gondolat nagyon, hogy egyszer kipróbálom milyen. Milyen lehet elveszíteni a fejem, képzelődni stb... De ez hosszú... Az igazság az, hogy nem hiszek ebben, hogy el lehet veszíteni az önkontrollt, legalábbis én nem fogom soha...És inkább büszke vagyok rá, hogy nem próbáltam ki, csak mert ez a divat:S

2010. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Addig állj le azzal a sz.arral, amíg a maradék eszed megvan!!!

Mi az, hogy a fű mennyivel jobb?! Totál természetes anyag, és nem utolsó sorban 100%-ig tudod, hogy mi az!!!

Kb. mint ha a sárkány eregetést hasonlítanád össze az oroszrulettel. Méghogy ugyanaz... pfff-


Egyébként meg nem kellene, hogy ez jellemezzen! Se téged, se őt! Az ember néha megiszik egy fröccsöt, vagy elránt egy spanglit, belefér. De ha már ez a beszédtéma, a legfőbb jellemvonás, meg a párválasztás akadája, az komolyabb problémákat sejtet.

Rossz ómen, ha már a drog belepofázik az életedbe, az már azt jelenti, hogy nem te irányítod az életed, és az érzéseid, hanem a cucc.

Demagóg dumának tűnhet, de tudom mit beszélek. Ha néha mindenképpen szét akarod csapni az agyad , akkor legalább ne mérgezd magad sz.arokkal!

2010. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

ma 16:10

Bzd nem érted h őmeg füvezik és sztem hülye kifogás csak gyáva mert nem mer lépni meret mondta h bejövök neki meg minden de fél lépni meg h katizik h írjam le neked h füvezik füves cigi marihuana érted már?

jah meg nem minden héten szivok katit 2-3 hetente dwe sokj


a aki meg írta h spangilizak nekem az nem jön be sztem a kati jobb

2010. nov. 26. 16:18
 18/57 A kérdező kommentje:
Lopez_de_Futasztán küldtem az az előzőt meg a spanglisnak
2010. nov. 26. 16:19
 19/57 A kérdező kommentje:

ma 16:16

am nem látszik rajtam h drogozok hállapitod meg előtted szivja fel aki nem ismer nem tudja ennyi ...MAx azutáni nap annyira h álmos vagyok de nem csak a katitól lehetek...

2010. nov. 26. 16:21
 20/57 anonim ***** válasza:

Mást próbáltál már?Miért nem jön be a fű?

Van egy olyan teafű amit patikában lehet kapni,5ezer forint egy papír zacskónyi?! akkor inkább már azt:)Behalucinálsz tőle és jó van:D

2010. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!