Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiszi, hogy az jobb amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi, hogy az jobb amit ő csinál mint amit én csinálok és meg mondta emiatt nem jön velem össze ez nem lenne akk járhatnánk? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van ,hogy én 17 éves csaj vagyok és tetszik egy srác akinek én is tetszek de azért nem jövök be neki mert katizok és ezt meg is mondta h nem jár velem amig ezt csinálom de az mennyivel jobb h ő meg füvezik? Ugyan az de szte a kati veszélyesebb ...:S de sztem kamu h a fű jobb ...Sztetek mit csináljak?
2010. nov. 26. 15:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 Réti bubuzér ***** válasza:
96%
A drog rossz, értem? Ne drogozzatok, mert a drog az rossz, értem? Mindennek megvan a maga helye és ideje, a drogoké az egyetem. Értem?
2010. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Szokj le a drogról talán, aztán gondolkodj el rajta... Azért vicces, hogy tetszik a pasi (gyanítom azért járnál vele) de azért a drogot nem tennéd le a kedvéért.


Bár, megint igaz a régi mondás: megtalálja a zsák a foltját :)



Egy dolog: lehetőleg ne tarts igényt egyik szervemre se, amikor majd a drog miatt szép sorjában állnak le a részeid. Nem adom oda őket úgysem ;)

2010. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt h egy idióta vagy!Tudod te mit zabálsz??Növényvédő szert,ami nincs bevizsgálva és egy fél év múlva lebénulsz vagy kihullik a hajad!Kell ez neked?Gondolod végig te h miért is nem állnak veled szóba!Nem ugyanaz inkább füvezzetek együtt,de azt is elitélem!Atyaúristen hova fejlődik ez a világ és még csak 17éves és azthiszi egészséges amit feltúr az orrába!Gratulálok!
2010. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
Ja vese for4ever!
2010. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
-for
2010. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
növényvédő szernek lett bejelentve h neminűsitsék egyből dorgnak és legálisan lehesen szedni de ha növényre ráöntöd nem tesz neki jót;) erről ennyit meg a Fű is ugyan olyan drog és mért zavarja h én katizok és meg mondta ha nem katiznék járna velem ... meg nem annyirakáros nem fog a hajam semmim kihullani ...
2010. nov. 26. 15:59
 7/57 anonim ***** válasza:

Azt hiszed menő drogozni, vagy miért csinálod??

Ha azt írod, hogy pörögni akarsz, vedd úgy pofán b..sztalak teljes erőből! Ha azt, hogy lelki bajod van, na mi a f.. bajod van? Csak hogy kedves legyek veled.

2010. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

ma 15:59

Jó kedvem lesz ellazulok meg élvezem az életet egyszer élek mindent kikell probálni :PMeg olyan mint ha repülnék ..

2010. nov. 26. 16:01
 9/57 A kérdező kommentje:
plusz nem menzőséz miatt
2010. nov. 26. 16:01
 10/57 anonim ***** válasza:
szerintem meg a fű jobb.Füvezz inkább Te is:):DMi a jó abban hogy katizol?
2010. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!