Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? O. o =S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? O. o =S Tippeket várok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,azt terjeszti,hogy lefeküdtem vele..:S Az egész úgy volt,hogy átvitt magához,de akkor még nem volt szó semmiről se..:S Aztán,mondta,hogy feküdjek le vele..Mondtam,hogy nem,nem vok olyan.És sz_pni vagy ehhez hasonlót se szerettem.

Na mindegy,nemsokára eljöttem tőle..

Másnap megtudtam,hogy azt terjeszti,hogy hogy megb.szott.:S Kicsit szar érzés,meg nem tom,nem gondolkodik,hogy ilyet hazudik..-.-" Előtte más is megkérdezte,hogy lesz-e vmi,arra is alap,hogy nemet mondtam.És ezt többen is tudják..Szal ezek után,bezzeg vele lefeküdtem..pff.

Szal a lényeg,ha már ezt mondta,meg így tudják,a fiút szeretném nagyon megszivatni..:)) Tippeket várok,hogyan. (;

AKI NEM ÉRT EGYET VELEM,hogy megszivassam,lécci ne írjon. (: KÖSZI.


2010. nov. 24. 17:50
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Hehe.:D

Vmi jó szöveget nem tud amm vki?:O Haverjai előtt szeretném mondani..:) Csak azért,ha már elterjesztette ezt.

Nagyjából már megvan,de jöhetnének ötletek.xD

2010. nov. 24. 18:53
 52/57 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat de én azt is megcsinálnám vel hogy elmennék hozzá vagy hozzám és úgycsinálnék mintha tényleg megkaphatna jól felhuznám és utána ott hagynám:DD

De haverok elött úgy égetném be,hogy mért nem elégitettél ki??:OO Cssak 2 percig birtad ez a max?xĐ

2010. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
hogy vezet egy még nem 16 éves srác kocsit?;D
2010. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
ja és honnan veszed hogy nagy?;D van viszonyitási alapod esetleg? vagy lemérted? Fura.. nekem nem nagy mégis elélvez a barátnőm nem 1szer..;)
2010. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a nagy a jó;) közhely
2010. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

Hát úgy vezet,hogy még nincs jogsija és kész.: / Most lesz meg neki nemsokára,vmi ilyesmit mondott.


Amúgy hát,nem mértem le,de sztem ha bárki látja,arra nem mondja hogy kicsi.xD


Köszi a válaszokat megint.xD :)

2010. nov. 25. 06:06
 57/57 A kérdező kommentje:

Olyan rossz volt ma reggel..:S

Voltam a vonatnál reggel,és ott volt az a fiú,meg a haverjai.Ott vihorásztak meg ilyenek.:/ Annyira nem is hangosan,de azért rosszul esett,bár mosolyogtam.:S

Meg,a fiú rámmosolyog..Na mondom chh.

Mostmár le kéne vhogy égetnem.:):S:S

Áhh.:/

2010. nov. 25. 15:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!