Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? O. o =S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? O. o =S Tippeket várok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,azt terjeszti,hogy lefeküdtem vele..:S Az egész úgy volt,hogy átvitt magához,de akkor még nem volt szó semmiről se..:S Aztán,mondta,hogy feküdjek le vele..Mondtam,hogy nem,nem vok olyan.És sz_pni vagy ehhez hasonlót se szerettem.

Na mindegy,nemsokára eljöttem tőle..

Másnap megtudtam,hogy azt terjeszti,hogy hogy megb.szott.:S Kicsit szar érzés,meg nem tom,nem gondolkodik,hogy ilyet hazudik..-.-" Előtte más is megkérdezte,hogy lesz-e vmi,arra is alap,hogy nemet mondtam.És ezt többen is tudják..Szal ezek után,bezzeg vele lefeküdtem..pff.

Szal a lényeg,ha már ezt mondta,meg így tudják,a fiút szeretném nagyon megszivatni..:)) Tippeket várok,hogyan. (;

AKI NEM ÉRT EGYET VELEM,hogy megszivassam,lécci ne írjon. (: KÖSZI.


2010. nov. 24. 17:50
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Értem! Nem gond!:D Sok szerencsét!
2010. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

"Én nem süllyedénk le a szintjére."

Sokszor mondtam én is,és igazad is van,hogy nem kéne..De,tudod,akkor az a baj,hogy esetleg a haverjai is azt fogják terjeszteni,hogy velük is volt vmi,ha ott buliznék abban a városban.

Szal sztem inkább beszélek azzal a fiúval.:)

2010. nov. 24. 18:20
 33/57 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek a választ.;):)
2010. nov. 24. 18:21
 34/57 anonim ***** válasza:
jó látom le.szarod amit mondok csinálj amit akarsz
2010. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

JA,és még vmi:

Nem tudom,hogy szokott a lányokkal lenni,mikor mennyit,meg ilyenek.A méretét onnan tudják,hogy a fiúk kosármeccs vagy nem tom mi után együtt zuhanyoznak,látják a méreteket.Nem melegek gondolom.:D Csak,én is van,hogy nem figyelek vmit,de akkor is látom.xD

2010. nov. 24. 18:23
 36/57 A kérdező kommentje:

Tippeket vártam,és most mi van,hogy ha nem azt csinálom,amit mondtál?:O

Más is írt,lehet,hogy amit ő írt,azt se csinálom meg..Na és??:O

Leírtad,te mit tennél,én meg visszaírtam.

2010. nov. 24. 18:24
 37/57 anonim ***** válasza:
Most szerinted zuhanyzásnál, meg szex közben ugyanakkora a farka? Ezt elmondod valakinek, már ebből leveszik, hogy nem voltál még pasival :)
2010. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

az a baj a sok naiv válaszolóval h elolvasnak egy ilyen történetet a szívük meghasad, de ki tudja h valójában mi történt vagy h mit csinált előtte a csaj...én ezért nem is szoktam válaszolni csak olvasni, de most válaszolok is.

jah és pontozzatok le nyugodtan:)

2010. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Hát,tudod,mondták hogy nagy neki..És nem csak zuhanyzásnál látták lehet.XD Meg nekem is előkapta,csak hát hiába..:) (Amúgy téll nagy)
2010. nov. 24. 18:31
 40/57 A kérdező kommentje:

Vhol igazad van amúgy..:D Én is ha elolvasnék egy ilyet,lehet azon gondolkodnék,hogy a csaj csinált vmit..:)

De,most leírhatnám az egész sztorit,de úgyse hinnéd el.:D Meg,nem is tudtam,hogy ez lesz a vége..:S Én nem pontozlak le ezért..xD Persze,ha durván szóltál volna hozzá,akk igen.(:

2010. nov. 24. 18:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!