Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? O. o =S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? O. o =S Tippeket várok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,azt terjeszti,hogy lefeküdtem vele..:S Az egész úgy volt,hogy átvitt magához,de akkor még nem volt szó semmiről se..:S Aztán,mondta,hogy feküdjek le vele..Mondtam,hogy nem,nem vok olyan.És sz_pni vagy ehhez hasonlót se szerettem.

Na mindegy,nemsokára eljöttem tőle..

Másnap megtudtam,hogy azt terjeszti,hogy hogy megb.szott.:S Kicsit szar érzés,meg nem tom,nem gondolkodik,hogy ilyet hazudik..-.-" Előtte más is megkérdezte,hogy lesz-e vmi,arra is alap,hogy nemet mondtam.És ezt többen is tudják..Szal ezek után,bezzeg vele lefeküdtem..pff.

Szal a lényeg,ha már ezt mondta,meg így tudják,a fiút szeretném nagyon megszivatni..:)) Tippeket várok,hogyan. (;

AKI NEM ÉRT EGYET VELEM,hogy megszivassam,lécci ne írjon. (: KÖSZI.


2010. nov. 24. 17:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
12 cm a kukija :) te meg mond azt :)
2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Hát,ezzel nem sokat érek,tudják a szerszáma méretét..:S

De,azért köszi a választ. (:

2010. nov. 24. 17:52
 3/57 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenki elött rugd tökön, vagy verd pofán! De azse baj ha a leggyengébb pontján cikized ki! Tehát biztos van rajta valami amiért kitudod! És mindenki előtt hord le:D:D és a végén vigyorogj eggyet kínos lessz neki hiddcsak el!
2010. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
90%
terjezd róla hogy rosszvolt az ágyban,béna volt nemértett hozzá és kicsi a szerszám= )
2010. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
terjeszd azt, hogy olyan pici a p*cse, hogy még egy hupikék törtpikéi is nagyobb. ja és azt is terjeszthetnéd, hogy még Csubakánál is szőrösebb odalenn.
2010. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
mond azt mindenkinek 1 perc alatt elmegy.. :)
2010. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond azt,igen,igaz, de megbántam és örök életembe bánni fogom,mert pocsék az ágyban,és annyira pici a micsodája,hogy nem is éreztem. És elég büdi is, nem tisztálkodik, ehhez még te is tehetsz hülyeségeket, de ez épp elég lesz,hogy leégjen,ha már hazudozik.
2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket nektek is..:) (Ment a zöld kéz..:P)

Amúgy,nem tom,én is gondolkodtam azon,hogy megütöm..:D

Csak,attól félek,hogy esetleg hívja pár haverját,és befenyítenek.:S (Bár nem tom milyen az a fiú)

Meg,van egy bnőm,ő is ott lakik,ahol az a fiú,együtt buszoznak,nem akarnám,hogy esetleg őt szivassa..:S (Ismeri.)

Szal ezért nem túl jó ötlet.:S

2010. nov. 24. 17:55
 9/57 anonim ***** válasza:

sztem a 12 nem elég

Ha belemész a játékba, akkor lehet ilyesmit,ha rákérdeznek ezt válaszolhatod, hogy igen, "lefeküdtem vele, és maradandó volt! Olyannyira maradandó élmény, hogy sajnos soha nem fogom elfelejteni. Tiszta hamar elment, engem nem jutattott el a csúcsra, és egyfolytában a fülembe ordított, szar volt az ize, és még kicsi is volt, olyan 10 cm. Pfff..."

2010. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
vagy akár kezelhetnéd éretten is...de mért nem beszélsz vele h mért mondta ezt?
2010. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!