Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? O. o =S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? O. o =S Tippeket várok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,azt terjeszti,hogy lefeküdtem vele..:S Az egész úgy volt,hogy átvitt magához,de akkor még nem volt szó semmiről se..:S Aztán,mondta,hogy feküdjek le vele..Mondtam,hogy nem,nem vok olyan.És sz_pni vagy ehhez hasonlót se szerettem.

Na mindegy,nemsokára eljöttem tőle..

Másnap megtudtam,hogy azt terjeszti,hogy hogy megb.szott.:S Kicsit szar érzés,meg nem tom,nem gondolkodik,hogy ilyet hazudik..-.-" Előtte más is megkérdezte,hogy lesz-e vmi,arra is alap,hogy nemet mondtam.És ezt többen is tudják..Szal ezek után,bezzeg vele lefeküdtem..pff.

Szal a lényeg,ha már ezt mondta,meg így tudják,a fiút szeretném nagyon megszivatni..:)) Tippeket várok,hogyan. (;

AKI NEM ÉRT EGYET VELEM,hogy megszivassam,lécci ne írjon. (: KÖSZI.


2010. nov. 24. 17:50
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
és a csávó is szűz?
2010. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Lécci,tippeket írjatok!

Nem tom,vki volt-e köztetek a helyembe..:S Ha igen,az tudja milyen rossz.:S

2010. nov. 24. 18:04
 23/57 A kérdező kommentje:

Állítólag nem..De,nem tom,mit higgyek.Hisz,rólam is ezt terjeszti.:S

De,valószínűbb,hogy nem,mert a városukba sok az egy alkalomra kapható lány.:S

2010. nov. 24. 18:06
 24/57 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, küldtem e-mailodra levelet! Olvasd el mindenképpen még ma! Ha nem kaptad meg jelezd itt!
2010. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
71%

de figy ő azt mondja h lefeküdtetek te azt mondod h nem vki neked kisz vki neki. de akár el is mondhatod mindenkinek h szűz vagy mer sztem akkot jobban hinnének neked vagy nemtom.

de akk is gondolj bele ha már elmentél vele akk bejött neked gondolom de nem akartál még szexelni szal mér nem mondod ink azt h ha megmondja h hazudott vagy h csak "viccelt" akk télleg lefekszel vele mer h csak akkor nem álltál kész rá de már kész vagy de csak akkor ha előtte ő elmondja az igazat miután elmondta meg azt mondod bocs mégse állok készen:D kb ennyit tudok mondaniű

de nagyon ne szivasd meg őt se de ez sztem jó így ahogy mondtam

2010. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Haverjai előtt alázd meg, hogy hallottad, hogy azt terjeszti, hogy lefeküdtetek és kb. röhögd ki, hogy nem képzeli, hogy egy ilyennel összeállsz, és szánalmad, hogy ezzel akar felvágni, ami meg se történt. Persze azért cifrázd a dolgot rendesen, vagy valamit találj ki. :D
2010. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Nem tetszett a fiú,csak elvitt kocsival,én nem is tudtam,hogy elmegyünk hozzájuk..:O:S És,ráadásul az elején még kedvesnek hittem..:/

Amúgy,akiknek ezt terjesztette,azok a haverjai..:S Szal esélyem sincs,hogy nekem higgyenek.

Bár,volt egy lány ott a buszon (ott terjesztette a fiú:S),aki ismer,és kedvel sztem,meg én is őt,ő megvédett.:)És ideges is volt,hogy miért kell ilyet terjeszteni,hisz én szent vok,hogy így mondjam. (Mert nem fekszek össze senkivel se csakúgy.:S)

2010. nov. 24. 18:16
 28/57 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem rossz,ez igaz..majd még kigondolom.:D

2010. nov. 24. 18:16
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Álljon már meg a menet!

Lehet, hogy közhelyesen fog hangzani a válaszom, de attól még igaz, és ennek az életben máskor is hasznát fogod venni!

Nem az a lényeg, mit mondanak, hanem hogy ki mondja!


Mi az, hogy ismerik a méretét? Hány lányt dug meg hetente? Milyen ember az olyan, aki ilyeneket hazudozik? Szerinted mással másképp bánik?

Más ugyanúgy le fogja venni -több-kevesebb idővel- hogy egy tróger.

Azt se fogják neki elhinni, amit kérdez, a sleppje, meg aki hisz neki, ugyanolyan az értékrendje, mint neki, tehát ők is benyalhatnak.

Úgyis csak annak a véleménye számít, akinek reális rálátása van a dolgokra, az meg úgyis neked hisz.


Nem akarok sokat papolni, de nem sűlyednék le az ő szintjére. Egy erős jellem felülemelkedik az ilyen infantilis primitív emberek szánalmas próbálkozásain.


És ezzel még csak azt sem mondom, hogy ne értenék egyet azzal, hogy megszivasd! De bizonyos esetekben egy lenéző női büszkeségnél ritkán van elviselhetetlenebb egy F-nak.

2010. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,e-mail-es embernek a válasz:

Köszi,megkaptam a leveled..Ömm bocsi,de inkább nem,persze azért köszi.(: (Remélem érted így,ahogy írtam.)

2010. nov. 24. 18:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!