Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? O. o =S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? O. o =S Tippeket várok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,azt terjeszti,hogy lefeküdtem vele..:S Az egész úgy volt,hogy átvitt magához,de akkor még nem volt szó semmiről se..:S Aztán,mondta,hogy feküdjek le vele..Mondtam,hogy nem,nem vok olyan.És sz_pni vagy ehhez hasonlót se szerettem.

Na mindegy,nemsokára eljöttem tőle..

Másnap megtudtam,hogy azt terjeszti,hogy hogy megb.szott.:S Kicsit szar érzés,meg nem tom,nem gondolkodik,hogy ilyet hazudik..-.-" Előtte más is megkérdezte,hogy lesz-e vmi,arra is alap,hogy nemet mondtam.És ezt többen is tudják..Szal ezek után,bezzeg vele lefeküdtem..pff.

Szal a lényeg,ha már ezt mondta,meg így tudják,a fiút szeretném nagyon megszivatni..:)) Tippeket várok,hogyan. (;

AKI NEM ÉRT EGYET VELEM,hogy megszivassam,lécci ne írjon. (: KÖSZI.


2010. nov. 24. 17:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Am a zuhányzás közbenire visszatérve, nem én mondtam.xD Nekem mondták,és nem tom,lehet állt közben vmiért neki.xD
2010. nov. 24. 18:37
 42/57 anonim ***** válasza:
még annyit had mondjak h ha ő megszívatott akk te is megszivatod? vagy ink azt mondod akár négyszemközt vagy akár a haverjai előtt h annyit nem ér h emiatt te bármit is csinálj de te nem feküdtél le vele.
2010. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Hmm..

Amúgy nem tudom már mit is tegyek..:S Sztem a haverjai előtt rákérdezek,hogy hogyis van ez,hogy ő ezt terjeszti,meg hogy mikor történt ez...-.-"

2010. nov. 24. 18:41
 44/57 anonim ***** válasza:
nah annyit sikerült elérnem h legalább gondolkodj rajta:D
2010. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Amúgy is gondolkodtam rajta..XD:D

Csak elég rossz,mert azt hiszi,ha nem teszek semmit se,hogy bármit megtehet,terjeszthet rólam,nem lesz következménye.

2010. nov. 24. 18:44
 46/57 anonim ***** válasza:
Hát ha 5 pasival zuhanyzik és közben áll neki, szerintem ott gondok vannak. :D
2010. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet..:| XDXD
2010. nov. 24. 18:45
 48/57 anonim ***** válasza:
vki írta h lehet h nem is csak veled csinálta már ezt szal lehet h felkéne keresni pár régi bnőt vagy "szeretőt" mer ha 3an mentek oda akk má sejthetne vmit a nép:)
2010. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

Na,ez nem is rossz ötlet.:D

Majd érdeklődök..:D

Csak,amúgy régi ügyet nem érdemes azért elővenni..:S

De,mindgey,meglátom még.:)

Köszi a tippet.:D(Y)

2010. nov. 24. 18:50
 50/57 anonim ***** válasza:
ugye mennyivel jobb mint egy tökönrúgás:D am nm:)
2010. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!