Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit nagyon rosszul csinálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nagyon rosszul csinálok, de mit?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves leszek és még nem volt barátnőm . Pedig nem vagyok csúnya szerintem, legalábbis, vannak nálam nagyságrendekkel rondábbak is és van barátnőjük, és nem is akármilyen. Az igényeim se nagyok, sőt inkább azt kell mondjam ismerőseim szerint alacsonyak, de ez más téma. Lehet, hogy ez a baj? Hogy az alacsony mércém szerint, úgymond a szerintük"csúnyább" lányoknál próbálkozom és nem jön össze? Bár szerintem ez hülyeség. Tény hogy nem járok el sok felé, de próbálok tenni ellene, meg alapvetően egy egyetemre járok, tehát az eljárás valahova akár ezzel ki is pipálhatjuk. Az a baj, hogy inkább nem merem megszólítani a lányokat, mert úgyis le%zar meg úgyse elküld érzés van bennem. Ez ellen mit lehet tenni?
2010. nov. 23. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 20 éves lány vagyok, mások szerint szép, én ezt nem mondanám, nincs annyi önbizalmam:/ nem volt még barátom, szerelmes már voltam, viszonzatlanul.:(

Nem sok helyre járok, így aztán ismerkedési lehetőség nulla, amúgy a pasik nem is nagyon közelítenek meg, lehet szerintük ronda vagyok, vagy csak gyávák, a fene se tudja, szóval megtalálta zsák a foltját, persze csak képletesen.:P

Amúgy, ha nem vagy csúnya, akkor gondolj arra, hogy egy jó dumával, bármilyen nőt leveszel a lábáról.;)

2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

21:16-os!

Küldj priviben egy képet magadról és megmondom, hogy van-e okod önbizalmatlannak lenni. ;)

2010. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
milyen egyetemre jársz, h ott nem tudsz ismerkedni? nincsenek lányok? :Dha együtt van órátok, kb bármivel megszólíthatsz egy csajt, adott a téma, de még ha az egyetemen belül bárhol találkozol eggyel, akk is megkérdezheted, h milyen szakra jár v bármi. szóval kezdeményezni kell! az, h nem szabad nyomulni, sokkal inkább arra vonatkozik, h ha már párszor beszélgettetek, kezditek megismerni egymást, akk ne érezze úgy, h kétségbeesetten keresel egy barátnőt
2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A mi egyetemünk lányok tekintetében el van eresztve jócskán, és nem akarok senkit megbántani, de hozzánk, igenis szép lányok ,járnak(van kivétel, de ez erősíti a szabályt).


Na szoval, ha nem a külső teszi az embert, és a jó dumával leveszel bárkit a lábáról akkor valami baj a szövegemmel van.(jó külsőre se vagyok csúnya, mondjuk az én becslésem szerint egy 10/7, és én mindig alábecsülöm magam, de fene tudja)Mégis mit kéne mondanom? Mert azért ha elindul a szövegláda nehezen tudom leállítani:) de kérdés miről kéne hogy elinduljon, mert beszélhetek az atomfizikáról is mondjuk, ha magasról le**nak.

2010. nov. 25. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!