Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit nagyon rosszul csinálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nagyon rosszul csinálok, de mit?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves leszek és még nem volt barátnőm . Pedig nem vagyok csúnya szerintem, legalábbis, vannak nálam nagyságrendekkel rondábbak is és van barátnőjük, és nem is akármilyen. Az igényeim se nagyok, sőt inkább azt kell mondjam ismerőseim szerint alacsonyak, de ez más téma. Lehet, hogy ez a baj? Hogy az alacsony mércém szerint, úgymond a szerintük"csúnyább" lányoknál próbálkozom és nem jön össze? Bár szerintem ez hülyeség. Tény hogy nem járok el sok felé, de próbálok tenni ellene, meg alapvetően egy egyetemre járok, tehát az eljárás valahova akár ezzel ki is pipálhatjuk. Az a baj, hogy inkább nem merem megszólítani a lányokat, mert úgyis le%zar meg úgyse elküld érzés van bennem. Ez ellen mit lehet tenni?
2010. nov. 23. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol, nem is fog összejönni. Zudom, hogy "könnyű mondani" de ez akkor is így van :)

15/L

2010. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem külső alapján kell ítélkezni.. Ha szép a belsőd, akkor letudod nyűgözni a lányokat.. pl: Udvariasság, kedveskedés, mosoly nekik.. stb.

Ám leheht hogy nem jól próbálkozol be náluk...

2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

és ugye azt sem szeretik ha nyomulnak rájuk..


: )


19/L

2010. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretik, ha nyomulnak, de az sem jó, ha nem nyomulsz, mert akkor megmaradsz neki barátnak. Az lehet, hogy nem jól próbálkozok, de ez a belső dologról én még mindig azt mondom, hogy hiába vagy te a megtestesült Mahatma Gandhi, ha közben meg olyan csúnya vagy, hogy észre se vesznek. Na ez alatt nem azt kell érteni hogy csúnya vagyok, ez csak ilyen megjegyzés volt. Nem vagyok bunkó, meg hasonlók, tehát ezek szerint nem jól próbálkozok, de mégis hogy kéne próbálkozni?
2010. nov. 24. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Sovány vigasz, de én is így vagyok.

A baráti körömből mindenkinek van/volt barátja, kivéve nekem.

Még a legvisszahúzódóbb, legkövérebb, legbunkóbbnak is (ez egy emberre vonatkozik), lehet azért, mert van kocsija...

2010. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dzsonszy válasza:

Addig igyál amíg gátlástalan leszel, csapódj a dizsiben a kiscsaj hátsójára, hívd meg egy sörre és mehet a móka.

Ha meg barátnőt keresel (mármint nem csak egy körre) akkor azt tudom ajánlani hogy ismerkedj ismerősök ismerőseivel, évfolyamtársakkal, közeli bolt pénztárosával vagy ilyesmi.

Kérdezz valami általánosat: meg tudja-e mondani hány óra, milyen szakra jár vagy valami marhaság de még az időjárásról is kérdezhetsz - ez lényegében mindegy is.

Nem kell betojni (ez a legfőbb), a nők is csak emberek ( azért van egy pár kivétel...)

Ha nem érdekled úgy is lekoptat vagy nem veszi fel a beszélgetés ritmusát.

Ha meg tudtok dumálni erről arról akkor meg úgy sincs gond, megy magától minden. Nekem eddig bevált :D

F/26

2010. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Közeli bolt pénztárosa :) Igazából egy saroknyira van egy bolt , és nem mondom olyan csaj a pénztáros, hogy nálam legalább 9 és feles :)
2010. nov. 25. 20:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Másik meg, hogy én bárkivel el susmusolok, de ahhoz először meg kell szólítani, ami nem az előnyeim közé tartozik. De nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy nem tudom eldönteni, hogy akkor mi van, hogy most akkor ennek bejönnék esetleg, egy másiknak meg nem, nekem ez a legnagyobb gyengém.
2010. nov. 25. 20:40
 9/14 A kérdező kommentje:
Még valami, ha sokan vannak akkor mégis mit kéne tenni?
2010. nov. 25. 20:52
 10/14 Dzsonszy válasza:

A pénztáros elég jó célpont lehet.

Tehát, egész egyszerű a dolgod és tuti válaszolni fog a kérdéseidre, mert egyrész muszáj neki hiszen vevői kapcsolattartó meg miért ne?!

Amikor kevesen vannak akkor kicsit többet tudtok akár dumálni - pl. hogy telik a napja, mit fog csinálni hétvégén.

Nyilván ha minden nap lát meg pár szót beszéltek az már nagyon jó alap. Ami ütős az apró viccek, apró kis kedveskedések, mondjuk ha észreveszed hogy fodrásznál volt akkor megjegyzed hogy csini a frizuja, meg előnyös.

Banális dolgokkal kezdd! Aztán ha már haverok vagytok (pár napja már dumcsizol vele kicsit minden vásárláskor) akkor mondjuk rákérdezhetsz hogy ha nincsen más terve hétvégére akkor csinálhatnátok együtt valamit.

Például mozi (mert most hideg van), ha jobb idő van meg akárhová - nem is kell pénz hozzá.

Eddig mindig így csináltam és tökre sikerem volt.

Tehát nem kell betanult kamudumát nyomatnod meg csajozós szöveget csak mosolyogj legyél kedves meg önmagad!

2010. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!