Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Hát, elég egyedi stílusom van. Van akiknek bejön, van akik meg folyamatosan cikiznek miatta. Így nézek ki:

Fekete Retro szemüveg, nem sminkelek, hullámos, félhosszú, gesztenyebarna haj, elég világos bőr


ruháim általában:

kézzel festett, színes, indiai stílusú selyemsál, fekete szövetkabát, csőfarmer(nem annyira tapadós), néha fehér csövessapi, szűkített orrú, barna bakancs

alatta:

jópofa póló vagy kockás/farmerblúz, télen színes hosszúujjúra ráveszek egy ujjatlant vagy egy rövidujjút.Van pár barátságkarkötőm, nyakláncom.


Gitározok, sokat beszélek és ahova csak lehet a fehér boxer kutyusommal járok(L)

Nagyjából ennyi. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de kíváncsi vagyok:)


13/L


2010. nov. 21. 20:53
1 2 3
 21/25 bumbi02 ***** válasza:

az nem tartozik a stilushoz hogy hova jársz kutyával hova nem. én speciel mindenhová busszal járok.. mégse írom ezt a stilusomhoz..


és már egyszer amugyis feltetted ugyanezt a kérdést, szinte ugyanezekkel a paraméterekkel.


mégegyszer válaszolunk: nem vagy egyedi. ha egyedi lennél lesz*rnád hogy mi mit gondolunk rólad, és a viselkedésedről. én se vagyok egyedi, pedig az ing meg a metál póló nem illik össze... nem attól leszel egyedi hogy olya cuccokat veszel fel amik hót nem illenek össze..

2010. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
DE NEM ÉN VAGYOK AZ A MÁSIK AKÁRKI A BOXERRAL MEG A RETRO SZEMÜVEGGEL!
2010. nov. 23. 21:10
 23/25 anonim ***** válasza:

Igen, persze, hogy nem te vagy.


Idézem az előző kérdést : "Én:

Barna félhosszú hullámos haj, barna szem, Retro szemüveg, barna bőrdzseki, színes, egyedi sál (én csináltam), sima csőfarmer, sportcipő, csövessapi, majdnem mindenhova a kutyámmal járok (félreértés ne legyen, nem csivava vagy ilyesmi kutyám van, fehér boxer)"

ja, és tökvéletlen ő is 13/L.


Még mindig nem te vagy?


[amúgy a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. ]

2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 bumbi02 ***** válasza:

na ha nem te vagy, akkor az ciki, mert akkor már tényleg nem vagy egyedi mert van más is aki pont ugyanugy öltözködik mint te és ugyanugy fehér boxerrel jár.


amugy meg legalább ne tagadd.

2010. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonlít rám, de nem én vagyok:) Kár hogy nem ismerem:D
2010. nov. 23. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!