Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Hát, elég egyedi stílusom van. Van akiknek bejön, van akik meg folyamatosan cikiznek miatta. Így nézek ki:

Fekete Retro szemüveg, nem sminkelek, hullámos, félhosszú, gesztenyebarna haj, elég világos bőr


ruháim általában:

kézzel festett, színes, indiai stílusú selyemsál, fekete szövetkabát, csőfarmer(nem annyira tapadós), néha fehér csövessapi, szűkített orrú, barna bakancs

alatta:

jópofa póló vagy kockás/farmerblúz, télen színes hosszúujjúra ráveszek egy ujjatlant vagy egy rövidujjút.Van pár barátságkarkötőm, nyakláncom.


Gitározok, sokat beszélek és ahova csak lehet a fehér boxer kutyusommal járok(L)

Nagyjából ennyi. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de kíváncsi vagyok:)


13/L


2010. nov. 21. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
70%

Gondolom ugyanaz vagy, aki feltette a másik hasonló kérdést. Ő is boxerral jár mindenhova.


Szerintem jó stílus, nekem tetszik.

Am lány vagyok

13/L

2010. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

nem nagyon a csövessapit és a szemüveget hagyjad szerintem

de hát így kép nélkül 14/f

amúgy az aztán tényleg nagyon hasznos ha a lányok ide írnak

gondolom nem leszbi a kérdező

2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok a napszemüveg az jó csak a sima az nem
2010. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy egyedi. Mindennapi vagy.
2010. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%

Így bejössz de ha képet raknál fel már az arcod lehet nem jönne be... de kitudja így látatlanba. Képpel lett volna az igazi.


17-F

2010. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
ez nem egyedi.
2010. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 bumbi02 ***** válasza:
80%

Tetszik a stílusod :) Hiába írjátok hogy nem egyedi szerintem az.A csőnadrág/tornacipő kombó az tömeg azt aláírom,meg a cicanadrág/tunika/balettcipő is az.De ez annyira nem :).


magadnak mondasz ellent:) csőnadrág tornacipő tömeg, cicanadrág tömeg, tunika, balettcipő tömeg.. inkább ugy fogalmaznám h van 1 vagy 2 olyan ruhája ami nem tömeg.

2010. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
csakmert mindig kívülállónak mondanak a selyemsál+bakancs kombó miatt. amúgy nem tudom ki az aki szintén boxerral jár mindenhova és hasonló a stílusa, biztos jól kijönnék vele:D
2010. nov. 22. 20:37
 19/25 anonim válasza:
Azért, mert a selyemsál, meg a bakancs ízléstelen együtt.
2010. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
viszont szerintem tök jól néz ki a kettő együtt:) általában két részre oszlik a vélemény: van aki imádja, de van akinek baromira nem jön be
2010. nov. 23. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!