Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Hát, elég egyedi stílusom van. Van akiknek bejön, van akik meg folyamatosan cikiznek miatta. Így nézek ki:

Fekete Retro szemüveg, nem sminkelek, hullámos, félhosszú, gesztenyebarna haj, elég világos bőr


ruháim általában:

kézzel festett, színes, indiai stílusú selyemsál, fekete szövetkabát, csőfarmer(nem annyira tapadós), néha fehér csövessapi, szűkített orrú, barna bakancs

alatta:

jópofa póló vagy kockás/farmerblúz, télen színes hosszúujjúra ráveszek egy ujjatlant vagy egy rövidujjút.Van pár barátságkarkötőm, nyakláncom.


Gitározok, sokat beszélek és ahova csak lehet a fehér boxer kutyusommal járok(L)

Nagyjából ennyi. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de kíváncsi vagyok:)


13/L


2010. nov. 21. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de nem vagy egyedi, olyan vagy mint mindenki más. Nekem az ilyen nem jön be.
2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
mármint csak a suliban tűnök ki:S legtöbben cicanaci/latexgagya, kötött tunika
2010. nov. 21. 20:59
 3/25 anonim ***** válasza:

bejön... de kéne kép is.


14f

2010. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
70%

ugyan lány vagyok,de szerintem is jó,de képpel jobb lenne.

az arcodnak nem lenne muszáj látszódnia.:D

2010. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést már kiírtad 1x....
2010. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 bumbi02 ***** válasza:
70%

igen, ezt má egyszer kitetted, elég kevés önbizalmad lehet hogyha fél évente kell valami megerősités hogy igen fantasztikusan egyedi vagy és minden pasi ien csajról álmodik.

amugy meg más is írta: tucat lány vagy. ezt kb ott kezdtem sejteni hogy retro szemüveg, és ott már tudtam mikor barátságkarkötöröl beszéltél.. a fehér boxer nem tudom miér számit abban hogy bejössz-e vagy sem. a gitározásod az egyetlen pozitiv amit olvastam tőled, legalább azt sugd meg mióta, és milyen gitáron játszasz:)

2010. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszenek az ilyen lányok! Az nagyon jó, ha nem sminkelsz, mert a természetes szépség a legszebb!!!! A ruha nem számít!!!
2010. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Az arcodra lennék kiváncsi nem a(z amúgy tök átlagos)ruháidra...
2010. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Tetszik a stílusod :) Hiába írjátok hogy nem egyedi szerintem az.A csőnadrág/tornacipő kombó az tömeg azt aláírom,meg a cicanadrág/tunika/balettcipő is az.De ez annyira nem :).


16/F

2010. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem.Utálom a pálzacicákat.
2010. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!