Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a púp "ott lent"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a púp "ott lent"?

Figyelt kérdés

Tegnap este együtt voltunk a barátommal és akk nem volt semmi.

Ma reggel a wc-n észrevettem h egy hatalmas púp van ott.És ilyen pici csomós szerű vagy nem is tudom. Pattanás vagy v.mi megcsípett? Vagy esetleg valami más? :S


18L


2010. nov. 21. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szőrszálbenövés? most vettem észre én is magamon. de többször kinyomtam / nagyfááájt:( / kigennyezett és most már jobb a helyzet.
2010. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ömm nemhiszem. Mert pár óra alatt? Meg nem úgy néz ki mint egy patti vagy v.mi amit ki lehetne nyomni. :/
2010. nov. 21. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

hol van? a szemérem ajkakon, vagy mellette, vagy hol?


Ha borotválod akkor is lehet ilyen! Szerintem ne nyomkodjátok, mert csak rosszabb lesz, inkább svédkeserűvel kenegessétek be, higgyjétek el, elmúlik! Nekem is volt!

2010. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vmi fertőzés?
2010. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!