Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nincs pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs pasim? Miért nincs senkim? Miért ilyen iagzságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Mindei mondja,j ronda vagyok:( kiröhögnek az utcán..max. a kanos nőtlen 50 évesek néznek meg..:( olyan s érzés...mit tegyek?:( 15/l
2010. nov. 21. 12:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Pesszimista!

A mosoly öltöztet. Nem hiszem el, hogy csúnya tudnál lenni. Jobban bízom benned, mint te önmagadban. Nézd meg bármelyik "sztár", "celeb", "modell" fotóit ennyi idős korukból. Némelyik olyan, mint egy béka, aztán nézd meg...

Mosoly. Texasi mosoly. Az nagyon fontos.

Senkinek nem kell egy szomorkás partner, még ha szép, akkor sem.

Egy vidám személyiség viszont akkor is vonzza a barátokat, meg a hapsikat, ha nem gyönyörű. Arra gondol az ember, hogy biztosan kell legyen ebben a csajban valami, ha ilyen magabiztos, még ha nem is tökéletes szépség.

2010. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Na kiváncsi vagyok,úgyis ki kell emnem az utcára..:) moslygni fogok,mi lesz az embrek rakciúja..
2010. nov. 21. 13:38
 23/31 anonim ***** válasza:

Meg fognak lepődni. Csak ne hagyd abba. A jókedvű ember jó társaság, mert a többinek is jobb hangulata lesz tőle. Ha cikiznek, akkor te légy az első, aki önmagából is viccet csinál, ha kell. Ez is jobb annál, mintha befordulsz, és rádszállnak.

A végén rájönnek, hogy nem érik el a céljukat a cikizéssel. Amikor mindenki nevetett egy jót, akkor meg már nem lesz annyira fontos a külső.

De azért azzal is törődni érdemes. A mosoly legyen texasi.

2010. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Meglesz a texasi mosoly:)csak amjd azt hiszik vki benyúlt abugyimba xD
2010. nov. 21. 13:50
 25/31 anonim ***** válasza:

xD jófej csaj vagy te

(Y) én is csúnya vok mert duci vagyok de már nem érdekel annyira mióta egy-két ember járni szeretett volna velem. így tudom hogy vkinek pont ez tetszik. szal fel a fejjel.

15/l

2010. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hahahahaha!

Igen, lehet, hogy azt fogják hinni, és megpróbálnak ők is .....

Na, akkor kell majd észnél lenni :-)

2010. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Helmet:) nagyon hülye vagy:)
2010. nov. 21. 14:20
 28/31 anonim ***** válasza:

Tudom.

Igen a gyakorlás, a sokéves gyakorlás.... :-)


Voltam én is "kívül a körön". Én némi humorral oldottam fel a f@szültséget. Tapasztalatból tudom, hogy a texasi mosoly csodákra képes. Majdnem ilyen hatékony a sanmarinoi kajla vigyor, csak az félreérthetőbb.... XD

2010. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá...zászlólengetés....hajrá, hajrá... XD
2010. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is küldhetsz egy képet, aztán majd mondok valamit! ;)
2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!