Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nincs pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs pasim? Miért nincs senkim? Miért ilyen iagzságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Mindei mondja,j ronda vagyok:( kiröhögnek az utcán..max. a kanos nőtlen 50 évesek néznek meg..:( olyan s érzés...mit tegyek?:( 15/l
2010. nov. 21. 12:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Helmet,írj privit és küldök:)
2010. nov. 21. 12:41
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Írjál TE privit, vagy TESSÉK KITENNI A KÉPET.

Maximum mindenki tudja majd, hogy te egy ronda, de vagány csaj vagy.

A "fellépés" legalább olyan fontos, mint a "szépség" ami ugye relatív.

Lehet, hogy csak egy kis önbizalom kellene.

2010. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Küldtem egy privit, ha tudok szívesen segítek!Vagy csak beszélgethetünk:)

15/L

2010. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
küldtem én is 20/L
2010. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Tessék FELVÁLLALNI MAGADAT. Egy életen át megkell ezt tenned ígyis-úgyis. Nem? Minden hétköznap, minden ünnepnap, amíg élsz. Minden kapcsolatodban is fel kell vállalnod magad, még akkor is, ha csúnya volnál. Itt meg nem is bánthat senki, mert lehet, hogy egy világ választ el tőle.

Tedd csak ki, hogy minél többen tudjanak neked valami bíztatót mondani. A bunkókkal ne törődj, azokat meg kell szoknod, akárhogyan is nézel ki.

2010. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia!

19 vagyok és még nem volt pasim :)

Kiskoromban mindig piszkáltak,mert dagi voltam és most is van egy kis fölösleg,de évek óta sportolok, a barátaim támaszt nyújtanak,ha kivagyok és tök jól érzem magam :)

Bár így 19 évesen néha kiakadok,h még nem volt pasim, és tuti,ha akadna egy reménnyel kecsegetető pasi kapnék az alkalmon :)

15-16 évesen nekem se lett volna lehetöségem pasira, a későbbiekben úgy 17 évesen akart velem járni egy pasi,de nem lett belöle semmi :D

Most nyáron megint akart velem járni egy pasi, de elküldtem (udvariasan nem bunkó tapló módon ) ,mert nem müködött volna.

Fel a fejjel,ha sugárzik belöled,hogy jó közérzetű avgy és minden ok belsőleg akkor,majd csak lesz valaki :D

Kicsit változtass,de attól maradj önmagad és érezd jól magad :)

Ne foglalkozz a hülyékkel ;)

2010. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Na. Úgylátom megoldódik ez...
2010. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

12:49-es vagyok

Még annyit,h az öltözkedésemen lenne kifogásolni való, néha b.nőm is kiakad :D

Fiúsan öltözködöm melegítő+bakancs pl

ha kell viszont szoknyába magas sarkúba vágom magam, pl:színázba menet.

De akkor is olyan mértékben,h önmagam legyek.

Szóval ,ha nem szétszakadt csöves cuccba jársz elkéne fogadni,h olyan vagy amilyen :D

Festeni pl nem festem magam, pedig a baráti társaságom nagy része igen, ebben is kilógóm a sorból,na és?

Kellenenek csodabogarak :D

Pusz: 19N

Sok sikert még 1x ;)

2010. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
19/L köszia válaszod:) nemöltözködök csövesen, átlagosan inkább..poló+ farmer,ha jobb kdvem vann ak magassarkú és szoknya is akár..:) néha festem magam,max. 1 héten 2x,3x, főleg,ha tudom,hogy megyek délutén vhova:) próbálom mindenmet rendbe tenni,tavaly mégrosszabb volt,mert nem foglakoztam magammal...de ígyse vagyok szebb az a baj:(
2010. nov. 21. 13:14
 20/31 anonim ***** válasza:

Akkor ez tök átlagos :)

Én átlagon kivüli vagyok msáokank alatti, mert nem csupacicom vagyok ...:S

de nekem nem ebből áll a nőiesség...

Egyszerűen ne foglalkozz vele,hogy mások mit mondanak, légy önmagad :D

Amúgy ne aggódj, én úgy gondolom lesz pasid :D

Csak ne siettesd s dolgot ;)

19L

2010. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!