Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nincs pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs pasim? Miért nincs senkim? Miért ilyen iagzságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Mindei mondja,j ronda vagyok:( kiröhögnek az utcán..max. a kanos nőtlen 50 évesek néznek meg..:( olyan s érzés...mit tegyek?:( 15/l
2010. nov. 21. 12:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
fényképet mutatsz?
2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki képes a szépségre. Mindenki szép. Csak változtatnod kell. A világ rád vár, hát VÁLTOZZ! Nézd meg azokat a lányokat akik szerinted szépek. Ők is tudnának nagyon csúnyák is lenni. De ők, tesznek érte, hogy így nézzenek ki. A ronda szó, relatív. Ez az én véleményem. Üdv.
2010. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
OLYAN ELKEserítő,hogy röhögnek rajtam:( hiéba próbálok midnent megtenni..vagy mégis mit kell?:(
2010. nov. 21. 12:29
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha küldesz privátban egy fényképet, vagy kiraksz ide egyet, talán tudunk segíteni. De így csak vakon tapogatózunk.
2010. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
igen, képet rakhatnál ki, mert így nem tudunk segíteni
2010. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
képet azért nem szertmék,úgyis azt kapnám,h bocs,de reménytelen:S
2010. nov. 21. 12:35
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy nem akarsz képet mutatni, de külsővel, stílussal kapcsolatban tanácsot adni fotó nélkül? Az valami olyan, mint segglukon át fogat húzni. Lehetetlen.

Amúgy szerintem nem azért röhögnek, hanem a "hatás" miatt. Kipécéztek, mert "veszed a lapot".

2010. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ha írtok privit akkor küldök:)
2010. nov. 21. 12:36
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Ha már kérdezel? Akkor nyilván választ szeretnél kapni nem? Azt kép nélkül nem tudunk adni. Tegyél ki képet. Ez az önbizalom hiány ez is reménytelenül hangzik, de ha teszel ki képet, akkor az megszűnik legalább.

Egyébként mi rosszabb történhet, mint hogy azt kapod, amit amúgy is vársz.

Tőlem amúgy nem kapod azt, akkor sem, ha igaz lenne. Kép nélkül viszont hogyan segíthatne bárki is?

2010. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Képet ide! Ha nem mutatod meg mi a probléma, nem tudunk segíteni.
2010. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!