Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha meglátnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meglátnál egy lányt az utcán egy "Ingyen Ölelés : ) " feliratú táblával a kezében?

Figyelt kérdés

Szóval kitaláltam, hogy majd valamikor kiállok egy sétálóutcába egy "Ingyen Ölelés :)" feliratú táblával és megölelem azt, aki odajön hozzám :D

Te mit reagálnál ha meglátnád a táblát? Odajönnél?


16/L


2010. nov. 21. 10:29
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Igazatok van egyedül lehet nem lenne jó ötlet.. kár, hogy nincs senki aki jönne velem :(

Na sebaj, majd ha lesz akkor csinálom csak... :)

2010. nov. 21. 16:56
 22/38 anonim ***** válasza:

Megölelnélek kislány. :)

17/f

2010. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hülyének néznélek?
2010. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

15:42es 16f!


Mikor lesztek Vörösmarty téren?? :)


Csakmert én tuti odamennék, és nem sokára megyünk is ki bnőmmel a vásásrhoz. Bár mi nem lennénk ilyen bevállalósak, de azért én szívesen beállnék 1 ilyen mozgalomba. :))


Sok sikert!

18L

2010. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Pj0tr ***** válasza:

Mindenképpen megmosolyognálak. Szerintem ötletes. Feldobnád a napom az biztos :)

Úgyis csak a mocskot látni az utcán.

És ha nem a szerelem,szex kategóriába írtad volna oda is mennék :)


Bár azt azért hozzátenném, hogy tényleg vigyázz, mert lehet, hogy egy forgalmasabb helyen meg nem erőszakolnak ugyan (talán), de egyéb módon is kellemetlen helyzetbe hozhatnak. Inkább nem is sorolom, miféleképpen.

2010. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Akár most is :D.. De tényleg ne menj egyedül.
2010. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Igaza van az elozonek, jopar olyan megjegyzest is kaphatsz hozza hogy "es a nem ingyenes szolgaltatasok mennyibe fajnak..."

Mindenesetre ha a taplok ellen fent van a szuro akkor mehet :)

2010. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Pj0tr azért ide írtam mert itt sokan vannak :)
2010. dec. 7. 16:05
 29/38 anonim ***** válasza:

Én egyszer Astorián találkoztam ingyen ölelésesekkel... először nem mertem odamenni és elmetróztam, de aztán gondoltam egyet, leszálltam és mentem vissza hozzájuk :D Az összeset végigöleltem, nagyon jól esett sosem bánom meg. Utána egész nap vigyorogtam. Amúgy én is csinálnám, de nincs kivel.

18/L

2010. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Pj0tr ***** válasza:

Jólvan, akkor odamennék a korom ellenére is :)

Bár a Pest Pécs viszonylat kicsit nagy :)

2010. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!