Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha meglátnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meglátnál egy lányt az utcán egy "Ingyen Ölelés : ) " feliratú táblával a kezében?

Figyelt kérdés

Szóval kitaláltam, hogy majd valamikor kiállok egy sétálóutcába egy "Ingyen Ölelés :)" feliratú táblával és megölelem azt, aki odajön hozzám :D

Te mit reagálnál ha meglátnád a táblát? Odajönnél?


16/L


2010. nov. 21. 10:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
egy pasihoz szivesebben odamennék :P de azért egy csajhoz is,az ölelés jó dolog :)
2010. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Pécs :D
2010. nov. 21. 10:49
 13/38 anonim ***** válasza:
15%
Megerőszakolnálak.
2010. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Az idióták mehetnek innen, nem titeket kérdeztelek.
2010. nov. 21. 11:02
 15/38 A kérdező kommentje:
A 61%-os válaszolónak mondtam ezt és azoknak akik ilyesmit akarnak még majd beírni.
2010. nov. 21. 11:02
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gimnázium 2. osztályában, decemberben, páran (énekkarosok) kiálltunk a sétálóutcában és karácsonyi dalokat énekeltünk, a vidámabb fajtából. Volt egy srác, aki velünk énekelt, majd "szünetben" megkérdezte meddig maradunk és lelépett. Gitárral jött vissza. :) Először furán néztek ránk, hogy utcai zenészek-kalapozás nélkül. Utána meg hoztak teát, stb. Az első alkalmat még egy követte, meg még egy, utána egész kis mozgalom lett - mindennap suli után kiálltunk 1-1 órára énekelni. Látványosság lettünk. :)Igaz, karácsonyra nem maradt hangunk, de sebaj. Akkor osztogattunk Karácsony Szelleme Brigád - öleléseket. :) Volt aki elsírta magát...

Szóval szerintem jó az ötlet, 20 év elteltével még több szeretetre van szükség - de ne egyedül csináld. Mert pl. jön a "feltöltött" hajléktalan és nehéz lesz levakarni. Pedig egy ölelés még neki is járhat... Sok sikert!

2010. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Ez a történet nagyon aranyos amit leírtál :) Tényleg így karácsony fele mégjobb lenne a dolog.

Amúgy sajnos nincs kivel mennem szóval csak egyedül tudnám csinálni..

2010. nov. 21. 11:21
 18/38 anonim ***** válasza:
96%

Én a helyedben nem hülyézném le azt aki azt írta h "megerőszakolnálak" és társai mert hidd el élőben is van aki ezt gondolná és számolnod kell vele!!!


Egyedül ne csináld.

2010. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon örülnék neki! Nagyon aranyos vagy, hogy ezt akarod tenni. Benned rengeteg szeretet lehet és én nagyon becsülöm az ilyen embereket mint Te!!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2010. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
100%

Pont tegnap mentem 3 barátommal 'ingyen ölelésezni', három fajta ember volt kb, az egyik, akik fényképeztek és nevettek/mosolyogtak, a második, akik csak unott fejjel továbbsétáltak, és a harmadik, akik oda is mertek jönni. Sokkal több turista jött, mint magyar, de senki nem akart minket megerőszakolni, vagy elrabolni, igaz, hogy mi négyen, utána hárman voltunk. De szerintem se menjél egyedül, nem csak azért, mert veszélyes is lehet, hanem azért, mert unalmas, ha nem jön oda senki hozzád egy jó darabig. Amúgy nagyon nagyon nagyon jó volt, még mindig boldog vagyok, és mosolygok. Szerintem, akkor menjél, amikor van valamilyen karácsonyi vásár vagy ilyesmi a városodban, és sok ember van egy helyen, mert enélkül, csak kevesen mennének oda. De tényleg, ha már találsz legalább egy valakit, aki elmenne veled, akkor menjetek, mert tényleg nagyon jó. Annyi szeretet, energiát kaptunk 3 óra alatt, hogy az tényleg egy csoda, boldogok voltak az emberek, megköszönték, szóval tényleg nagyon jó volt. Ha bármi segítség kell, akkor szívesen segítek, mondjuk én budapesti vagyok, de akkor is, és ha jönnél fel Pestre, mostanában, akkor lehet látsz még minket a Vörösmarty téren, mert még biztos, hogy megyünk egy párszor.

16/f

2010. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!