Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz lenne ha egy csajnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz lenne ha egy csajnak a kezébe vagy ölébe nyomnák egy olyan feliratú papírt h "olvasd el légyszi! Aztán az utsó mondatba leírnám az msn címemet, meg ha akar felvehetne. Helyes lenne-e ez a fajta dolog?

Figyelt kérdés

Közlekedési jármű busz!


Az gáz lenne ha egy csajnak a kezébe vagy ölébe nyomnák egy olyan feliratú papírt h "olvasd el légyszi! Aztán az utsó mondatba leírnám az msn címemet, meg ha akar felvehetne.


Sztetek, jó ötlet-e?


2009. márc. 5. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
hát mi lenne a levél többi része? am sztem nagyon jóóó ötlet,bár inkább a kezébe add mint az ölébe;) én ezt a fajta ismerkedést mindig is pártoltam,sztem tök jó ötlet, és még jól is kijöhetsz belőle;)
2009. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

szerintem elég az msn cim, és hogy vegyél fel...:)

úgyis tudni fogja mi van

2009. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vicces! :D Ha velem csinálná meg ezt valaki,én tuti felvenném! :D Ha mást nem,kíváncsiságból. :)
2009. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy normális lány csak primitívnek gondolna.De ha úgy alakítod mikor éppen leszállnál akkor látnád meg és mosolyogj szólj hozzá beszélj vele egykét mondatót és bejátszod hogy hú bocs de kár lekel szállnom azonnal,és előveszel egy névjegykártyát és hozzá fűződ " ha van kedved még dumálhatnánk " és mosoly köszönsz és leszálaz.A névjegykártya stílusos és komolynak tűnsz mintha a semmibből oda rohannál egy papírlappal és álsz mint egy fatökű és kajánul vigyorogsz.Egy próbát megér de a lány ne vegye észre hogy 1 órája bámulod mert akkor azt gondolja csak így mersz közeledni addig meg paráztál mikor leszolithattad volna akár.
2009. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem buszon ez gááááz! Az ilyesmit villamoson intézik! :)
2009. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Elég szegényes fantáziára vall. Én szembe röhögném ha valaki ilyen selejtes ismerkedési dologgal jönne elő.
2009. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
szerintem jó ötlet ki is próbálom:D
2009. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Ln nem vennélek fel, ha nő lennék, mert azért egy teljesen vadidegen bármit akarhat... Nem csak ismerkedni...
2009. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Elolvasva a kommenteket elég vegyes :D

Ezt a papíros dolgot akkor csinálnám meg ha a csaj mellett ülnék,mert ha odamegyek hozzá és a kezébe nyomom az sztem elég gáz....vagy állnék ott mint egy "fatuskó"

2009. márc. 5. 20:16
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
én ezt kávézóban csináltam meg.Még aznap este felhívott a srác és taliztunk is.Utána már annyira nem jött be levakarni viszont alig tudtam XD vicces volt
2009. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!