Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljutottam egy pontra, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutottam egy pontra, amikor úgy érzem, a konfliktusokat csak ököllel lehet megoldani, vagy fegyverrel - nőkkel szemben is!?

Figyelt kérdés

eljutottam, tehát. nincs türelmem már, hogy beszélgessek, bárkivel, magyarázzak, kifejtsek, vagy felvilágosítsak, mert nem látom célját. nem látom annak sem célját, hogy udvaroljak, nyomuljak egy csajra, mert elárulnak, hátbadöfnek, félrekhúrnak.

az emberekkel való beszélgetés szintén ilyen, egyszerűen nincs kedvem vitázni (hiába az én érveim lennének a meggyőzőek, a végén úgyis valami gerinctelen húzással, ordibálással, vagy olcsó sz*rsággal, nekik lenne igazuk, mások szemében).

belefáradtam marhára az emberekkel való kommunikációba, a mocsadék szerepjátszásba, a finomkodásba, a tűrésbe és irritáló, nagyképű pitsák/fhaszejek viselkedésébe.

minden szabályba, egyéni jogokba, emberi jogokba és egyáltalán, a normákba, elvárásokba.

egyszerűen ott tartok (nem vagyok apró, sportoltam régebben elég sokat, szóval atletikus alkat vagyok alapjáraton is), hogy akár nő legyen, akár férfi, ha valaki bedumál nekem, behúzok neki egyet ököllel, és még meg is taposom.

hogy miért ide írom ezt a kérdést? mert nőkkel is így akarok bánni. nem érdekel, mennyire fáj nekik, hiszen, akárhogy is nézzük, a nők a férfiaknak sokkal, de sokkal több és mélyebb fájdalmat okoznak, mint fordítva. egyszerűen jogtalan előnyük van (ők a gyengék, az elesettek, a "védendő" istennők), túlságosan védve vannak, nem szabad ütni őket, ha rosszat mondasz róluk, te vagy a primitív, bunkó, mert férfi nem sérteget nőket, stb...

belefáradtam. úgy érzem, ütnöm kell nőt, férfit egyaránt, kortól függetlenül. aláznom, ott, ahol érem, és azt, aki megérdemli, egyszerűen azért, mert megérdemlik, és ki, ha nem én, tegyem ezt.

gyűlölöm már, hogy annyi mindent megtehetnek emberek, következmény nélkül, főleg csajok. igazából nem tartok én semmitől, sőt, sz*rok rá, hogy lesz-e következménye.

a kérdés az: felmerül másban ilyen kérdés, ötlet? szerintetek jogos az eszmefuttatásom? ésszerű?


http://www.youtube.com/watch?v=RFO4rr5wKhE ez a zene hozta meg az ihletet, vagy ez bővítette tovább a kezdeti gondolataimat...


2010. nov. 15. 19:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Utolsó vok.

Beszólásért meg nem kéne megütni embereket, sem nőt, sem ffit.

És nem értem, még mindig, hogy az utolsó hozzászóló miért tesz ekkora különbséget a kettő között, amikor fizikai konfliktus esetén csak és kizárólag az erőfölény különbségek indokolják, hogy megvédd az illető hölgyet. Kivéve persze, ha te is afféle vagy, hogy jutalmat vársz a nőtől, hogy le..jon meg széttegye a lábát, cserébe mert megvédted. Óóó micsoda férfii....

2010. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Túlspekulálod a dolgot.


Én úgy gondolom hogy teljesen egyértelműen szóltam.


Ha van is olyan nő, akit jogosan lefejelhetnél, az nem fog beléd kötni, efelől szerintem megnyugodhatsz.


A többi pontodra okkal nem válaszolok.

2010. nov. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
hát ennyi baromságot még nem olvastam össze itt mindenki aki azt írta igen a nők megérdemlik azt úgy olvasom főleg discó pics@k vagy plázacicákkal volt dolga, én is sok emberben csalódtam de ettől még nem leszek negatív. legtöbben csak rimánkodtok hogy a nő megérdemli a verést pedig szerintem akkor is lealacsonyító ha egy férfit vernek meg aki sokkal gyengébb. Ha ilyen dolgokon tudtok csak agyalni az már eleve szomorú
2010. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szomorúan olvasom az írásodat, mintha én írtam volna (kivéve, hogy nem sportoltam és atletikus alkat sem vagyok). Én is belefáradtam már abba, ha normális, segítőkész és rendes vagyok, akik nem vesznek komolyan, átb*sznak, kihasználnak stb. Ha meg szóváteszem, akkor persze én vagyok a szemét rohadt g*ci. Már olyan szintre eljutottam, hogy utálom az embereket és csak akkor megyek nagyobb tömegbe, ha nagyon muszáj. Kerestem egy pszichiátert és gyógyszert is szedek, de az sem egyik napról a másikra hoz eredményt. Sokszor félek attól, hogy egyszer bekattanok és akkor nem tudom mi lesz. Úgyhogy nem te vagy az egyetlen, aki ilyen "problémával" küszködik, csak sokan nem merik ezt leírni, mert félnek, hogy elítélik őket.
2010. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a kérdezővel. Annyiszor csalódtam már a nőkbe, hogy legszívesebben megölném őket. Persze biztos van 1-2 normális is, de a többség kihasználja, hülyíti a férfiakat nem törődve az érzéseikkel. Azt hiszik bármit megtehetnek, de remélem egyszer majd nagyot fognak koppanni! :@
2010. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!