Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi koleszokban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi koleszokban van felügyelet? Az érdekelne, hogy a koleszokban megoldható-e, hogy pl. felviszek egy csajt a szobába?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hivatalosan csak kollégisták mehetnek be, de a legtöbb helyen kutya se nézi. Természetesen vannak kivételek, de igazán nagy helyeken mint pl. az ELTE Csoma kollégiumban vagy a Schöenherz-ben nem fog feltűnni senkinek. A szobatársakkal persze illik megbeszélni.
2009. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted hülyék az emberek, hogy felnőtt, családalapítás szélén álló embereket próbálnának visszatartani?
2009. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát nálunk van egy porta, ott le kell adni fényképes igazolványt, és meg kell mondani, kihez jött a vendég (nyilvántartják, mikor ki kivel :P )

7-24h-ig lehet bent vendég, különben pedig szállásdíjat kell fizetnie. Ha nem kell neki külön ágy, akkor ez nálunk 600Ft+IFA Szóval, ha környékbeli a lányka, küldd haza éjjfél előtt :D

2009. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A Schönherzben nem tudod megoldani, hogy ott aludjon, mert ott nézik. Meg a Kármánban sem. De többnyire nem nézik, nálam ott szokott aludni a barátom Pesten, ha meglátogat.
2009. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Azt viszel be a koliba, akit akarsz. természetesen lányt is fiút is. egyetemista (elvileg)felnőtt emberek laknak ott, a kutya se fogja érdekelni, kit viszel be. a felügyelet alatt több mindent is lehet érteni: pl nevelőt. de az ott természetesen nincs. ehhez van egy vicces sztorim: egyik ismerősöm anyukája azt hitte, hogy az egyetemi kolikban is vannak nevelőnők, és ujjongott, hogy de jó helyen van az ő kicsi lánya azokkal ellentétben, akik albiban züllenek:D no comment, aki ismeri az egyetemi kolis életet, tudja mi folyik ott.

szóval visszatérve arra, ha vendéget viszel. a régi kolimban is úgy volt, hogy ha ott éjszakázott a vendéged, fizetni kellett a portán, 1000 ft-ot. persze sokan kijátszották ezt, a szobatársam barátja mindig az szobánk ablakán át közlekedett, ha ott aludt. az én akkori barátom ritkán járt hozzám emiatt aludni, inkább én aludtam nála. ez a beszöktetős módszer modernebb kolikban már sajnos nem megy, mert beléptetőrendszer működik, csak csipes plasztikkártyával hazsnálhatod jóformán a vécét is. nem szívesen laknék már koliban, nekem jobban bejött az albérélet.

2009. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Meg lehet oldani szinte mindenhol... És itt is nagyon jól kijön az örökérvényű igazság, miszerint minden intézményben a legeslegfőbb úr nem a vezérigazgató meg a menedzserek, hanem a portások és a titkárnők (kolesz esetében értelemszerűen portás); velük kell jóban lenni, ha bármit el akarsz intézni. ;)
2009. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
kolitól függ...én pl nem tudnám a saját páromat sem becsempészni az egyetemi kolimba(debrecenben), de ha leperkálja a pénzt, és kivesz egy szobát a koliban(mint a szállodákban), akkor simán beengedik és együtt tölthetjük az éjszakát... az egyetemi kolikban azért nincs felügyelet, mert ott már mindenki nagykorú, tehát senki sem szólhat bele, kivel és mit csinál...ha pl a szomszéd szobában van egy csaj, akihez átmész és megdöngeted, senkinek nincs beleszólása, maximum a szobatársaknak (velük azért érdemes megbeszélni, mert nekem se esne jól, ha egy éjjel ezt kellene hallgatnom alvás helyett a másik ágyról)
2009. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát ahol én laktam koliba (Pécs), ott is azt vittél föl, akit csak akartál. Ha ellenőrzés volt, azt tudtuk előtte, akkor kellett venni éjszakára jegyet, ami asszem 600 Ft volt, elvileg csak azzal lehetett bent aludni, gyakorlatilag meg az én párom is folyamatosan bent lógott.


De ez a többi pécsi koleszra is jellemző volt, hogy az mehetett be, aki csak akart.

2009. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!