Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedhete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedhetek orvosi felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
Amihez nem kell elmenni nőgyógyászhoz... ?
2009. dec. 9. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem adja ki a gyógyszertár recept nélkül, szóval mindenképp el kell menned nőgyógyászhoz előtte.
2009. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Az első dogot mindig nőgyógyász írja fel.

Később, és sok év után talán a körzeti is felírja, de mint mondtam, ahhoz éveknek kell eltelnie.

2009. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dogot=adagot
2009. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

óvszer.

hüvelykrémek, de ezek nem biztonságosak

2009. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz elmenni nőgyógyászhoz a szexhez sem vagy érett.
2009. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már voltam nőgyógyásznál... Microginont írt fe... 2 évig szedtem, de most abbahagytam már vagy fél éve... vajon szedhetem ismét? vagy musz. dokihoz menni ismét?
2009. dec. 9. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet kapni gyógynövényeset vény nélkül .

Én azt szedtem fél évig és használt , nem lett gyerek belőle .

2009. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha gondod volt azzal a tabival amit előtte szedtél. Mond el a dokinak és ő másikat ír fel. Ha semmi gondod nem volt azzal akkor nyugodtan szedheted tovább. Jól tetted, hogy hagytál szünetet.
2009. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha azt szedted, akkor menj el a háziorvososdhoz és mondjad neki h ezt szeded és ezt kéred receptre. sztem adni fog, nekemis mindig háziorvos írja fel. és nemkérdezte h mióta szedem, meg semmitse kérdezett.
2009. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
minden évben egyszer el kell menni cytológiát vetetni és laborvizsgálatot csináltatni. fogamzásgátlót cak orvos írhat fel miután megvizsgált.
2009. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!