Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hiányozna nektek kb. 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányozna nektek kb. 2 millió forint a lakásvásárláshoz, nem esne rosszul, ha a kőgazdag párotok nem segítene be?

Figyelt kérdés
Neki többszázmilliós vagyona van.

tegnap 08:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%
Miért kell ilyen bizonyítsuk be fondorlatos módon, hogy a nők gonosz golddigerek kérdéseket kitalálni? Ilyenkor okosabbak érzed magad az őszintén válaszoló pórnépnél? Vagy a nőutálatodat szeretnéd igazolni, sőt továbbadni, mintegy örökség? Esetleg gondolod, idejön egy tényleg ilyen problémájú nő majd (mennyi az esélye, lottó ötös?), aki erre rákeresett és majd jól megnevelődik, ha olvassa a szörnyülködéseket? És akkor jobbá tetted a világot bagy legalább egy felett hatalmad volt? Komolyan érdekel, mire jó ez.
tegnap 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
19# értem. Pár hónapos kapcsolatban én sem adnék ennyi pénzt még kölcsönbe sem.
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 gergelice16 ***** válasza:
0%
#19 Tényleg nem számít, hogy csak pár hónapja jártok. Lehetnének akár évek is, a hozzáállásodból egyértelműen látszik, hogy rohad a kapcsolatotok alapja, így mindenképp nagy hiba lenne kölcsönt adnia neked.
tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!