Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok én ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én ilyen szerencsétlen? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves lány vagyok, nem vagyok különleges, barna hajú, barna szemű, magas, átlagos testalkatú. Kedves vagyok, meg barátságos, és próbálok mindenkire odafigyelni, de egyszerűen valamiért a fiúk elkerülnek. Mikor azt hiszem, hogy végre lehet valami, kiderül, hogy csak barátok vagyunk, és ssemmi más. Félreértés ne essék, én nem akarok pasizni, és tudom, hogy van még időm. De annyira félek attól, hogy egyedül maradok, mert hiába vagyok barátságos, ha nem vagyok egy szőke partiarc, és ezért nem fogok kelleni senkinek. :( Persze nem vagyok fiús lány. Szoktam néha vásárolni, szoknyát is hordok, mert állítólag jók a lábaim... A fiúknak tényleg csak a szőke, bulizós lányok jönnek be? Én egyáltalán nem az a típus vagyok, mégsem akarnak megismerni komolyabban.


Fiúk is válaszolhatnak!!! Arra a kérdésre, hogy csak a bulizós lányok jók-e.


2010. nov. 6. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:) Jó lenne ha megtalálnám azt, aki ki is mondaná ezeket a szavakat nekem :)
2010. nov. 7. 12:47
 12/18 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb biztos megtalálod:D
2010. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt nemtudhatod hogy különleges vagy e vagy sem, valamilyen szinten mindenki az :). Egyetértek pár elöttem szólóval, szebbek a barna hajú/szemű lányok, nem is tudok ennél jobbat elképzelni, pedig már láttam barna hajat kék szemmel is :). Nembaj az ha elkerülnek mert így legalább nem kerülsz össze olyannal akinek igazából nem is te kellesz. Amíg élünk sokmilliárdan addig soha nem leszel egyedül ebben biztos vagyok. A bulizós lányokban meg inkább a szórakozás lehetőségét látják, nem pedig valami komolyat. Jók a bulizós lányok kérdés kinek mire :). Bár attól függ mit értesz bulizós alatt.. Én is szoktam bulizni, no mindegy.


19/F

2010. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok azt még hozzátenném hogy kicsit korai szerencsétlenségről beszélni főleg 15 évesen ;)
2010. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Természetesen nemcsak a "bulizós" lányok jók, sőt. Csak a legtöbb lány nehezen talál normális pasit, mert az ilyenek általában csúnyák.
2010. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Hajszín alapján nem ítélnek.

Én speciel nem kedvelem a bulizós lányokat.Azok olyan mindenre kaphatóak tapasztalataim szerint,persze lehet hogy nem így vna.

2010. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Előzőknek: azért barna hajú és szemű lány van a világon a legtöbb (persze Magyarországon is) és nagyon sokfélék lehetnek.

A bulizós lányokkal egy probléma van: bulizni kell vinni őket. Ha a srác nem szeret annyira bulizni, akkor örül egy olyan lánynak, aki szintén megvan nélküle.

24F

2010. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De nem ez a jó a szőke particsajokban??xD Mindenre ráveheted :D:D Az meg bónusz ha jól nézki:D Szőke PartyMuffok 4ever:D:D!!
2010. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!