Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok én ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én ilyen szerencsétlen? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves lány vagyok, nem vagyok különleges, barna hajú, barna szemű, magas, átlagos testalkatú. Kedves vagyok, meg barátságos, és próbálok mindenkire odafigyelni, de egyszerűen valamiért a fiúk elkerülnek. Mikor azt hiszem, hogy végre lehet valami, kiderül, hogy csak barátok vagyunk, és ssemmi más. Félreértés ne essék, én nem akarok pasizni, és tudom, hogy van még időm. De annyira félek attól, hogy egyedül maradok, mert hiába vagyok barátságos, ha nem vagyok egy szőke partiarc, és ezért nem fogok kelleni senkinek. :( Persze nem vagyok fiús lány. Szoktam néha vásárolni, szoknyát is hordok, mert állítólag jók a lábaim... A fiúknak tényleg csak a szőke, bulizós lányok jönnek be? Én egyáltalán nem az a típus vagyok, mégsem akarnak megismerni komolyabban.


Fiúk is válaszolhatnak!!! Arra a kérdésre, hogy csak a bulizós lányok jók-e.


2010. nov. 6. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Húúh, nekem így nagyon bejössz, csak fiatal vagy hozzám. :S

19/F

2010. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem,nem csak a szőke bulizós lányok jönnek be,vagyis nekem biztos h nem:)

Ha gondolod írj privit;)

2010. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen lányok jönnének be, csak nem igazán találok ilyet. A szőke, bulizós lányokról nekem az a véleményem hogy gáz. Vannak olyan osztálytársaim, akik ezért néznek le engem, mert én nem nagyon szoktam még beszélgetni se az ilyenekkel. 15/F
2010. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez butaság amit itt összefoglaltál.. :D


Nekem például kifejezetten csak az olyan lányok tettszenek akik nem az a tipikus partiarc szőke ribanc lányok...


Csak azért ne akarj ilyen lenni hogy össze tudj magadnak szedni egy ilyen kamu kéró vagány gyereket aki játsza az eszét. VAgyis ha ilyenre vágysz akkor legyél szőke partiarc aki midnenkinek oda adja magát, de a leírtak alapján te nem ilyen vagy , úgyhogy csak azért szerintem ne legyél te is olyan mint azok a party ribik..


Viszont ha egy normális tartósabb kapcsolatot szeretnél , szerintem maradj továbbra is barátságos kedves aranyos természetesen szép , add magad és hidd el hogy össze fog hozni a sors egy fiúval ..:)


Egyébként én is 15 éves vagyok és nincs barátnőm mert sehol nem lehet egyszerűen egy normális lányt összeszedni... sajnos

2010. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Olyan iskolába járok, ahova nagyon sokat tanultam, hogy felvegyenek, és azt hittem jó lesz, mert oda nem jutnak be a r*bancok. Bocsi... Most ez muszáj volt :D De ott is ott vannak, és így is kibeszélnek, szapulnak, és azt se tudom hogy kihez fordulhatnék, mert a legjobb barátnőim másik iskolába járnak, a haverok meg... fiúk közül sokan hiányoznak, mert velük lehetett dumálni. Valahogy soha nem kerülök össze olyannal aki hasonlítana rám :(
2010. nov. 6. 20:24
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem minden rendben van veled. De még csak 15 vagy. Hidd el nem olyan jó párkapcsolatban élni... elhiszem h "hiányzik" az olyan szeretet amit csak 1 srác képes megadni, de nemérdemes a fiúka pazarolni magad!

Ne aggódj!

Amiket leírtál magadról abból itélve kb 3 év múlva a lábad előtt hevernek majd a "férfiak"

2010. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

előtted lévő vagyok,


Szerintem ne olyat keress a suliba barátot/barátnőt aki hasonlít rád hisz nem mindig találni olyat, próbálj olyat keresni aki jó indulatú kedves hozzád akivel kijössz akiben megbízhatsz azaz elmondhatsz neki akár több személyes dolgot is , egyébként én meg olyan suliba járok ahol kb 400 fiúból van 20 lány , és azok olyanok is..:) szóval én sem nagyon tudom hol találhatnék egy normális lányt..:s

2010. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az én sulimban és osztályomban a lányok vannak többségben, de a legtöbb miden hétvégén bulikba jár, meg már legalább 3-4 barátja volt. Van egy pár normálisabb is, velük néha lehet beszélgetni, de ennyi. Fiúk nagy része is ilyen bulizós típus, de vagyunk páran, akik nem olyanok.

A lényeg hogy olyan maradj amilyen van, hidd el ritka az olyan lány mint te, és biztos sok fiúnak bejössz majd, csak még nem találtad meg az igazit:D

2010. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1. utálom az ilyen partip*csákat : )

2. Barna szem és barna hajú csajnál nincs szebb : P

2010. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz télleg nem kell ilyen partyribinek lenni nem jó az én kirohanok a világból az ilyenektől.

16/F

2010. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!