Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj, vagy csak...

Velem van a baj, vagy csak ilyen szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok,mégis úgy érzem hogy már kezdek beletörődni abba hogy senkim sincs. Sokszor voltam mélyponton, aztán erőt vettem. Volt olyan hogy a 10.emeleti kiugráson gondolkoztam, vagy gyógyszereket vettem be alkohollal,de azt is megúsztam.Rájöttem hogy annak sincs értelme. Próbáltam keresni barátokat mindenféleképp már, de vagy 1óra után leszartak,vagy észre sem vettek. Soha nem kerestek,mindig egy felejthető ember voltam.


Apám egy alkoholista, elhagyott amikor éppen anyum engem szült. Anyuval nem vagyok rossz viszonyba, viszont nálunk nem szokás a pusziölelés stb, 1-2 szót váltunk egymással egész nap, és nem is sokat van itthon.Testvérem meg nincs akivel még jóba lehetnék. Végül is nem ezek a dolgok zavarnak a legjobban,ezt még elviselem.Viszont Iskolába sincs valami nagy hírem, ott sincs 1 barátom se,és ahova járok, nem is kéne 1sem, mert úgy érzem nem illenek hozzám, és én se hozzájuk. Eredményeimmel sem tudok semmit elérni, hiszen egy 3as átlaggal nem sokra megyek. Nem tudom tényleg mi baj velem, én 1 nagyon barátkozó típus vagyok, tudok nagyon csöndes de nagyon kinyíló is lenni, mégsem keresi senki se a társaságom, mindenhol azt látom hogy megvan a saját baráti köre, vagy esetleg már általános óta legjobb barátnők, olyankor érzem azt hogy én miért vagyok ennyire szerencsétlen. Pedig én próbáltam mindig kihozni magamból a legjobbat,ha megkértek valamire én teljesítettem, mindig én kerestem az illetőket, meg még mesélhetném órákig... Szerintetek ássam el magam? úgy érzem ez soha nem fog változni, Pedig próbáltam tenni ellene,de egy felejthető ember vagyok.


2010. dec. 27. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi hogy hosszúra sikerült,de muszáj volt kiadni magamból.
2010. dec. 27. 16:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, h a legértékesebb és a legszarabb embereknek van a legkevesebb barátjuk. Az írásod alapján valószínűbbnek tartom, h az előbbi kategóriába tartozol :) Lesznek barátaid biztosan, csak legfeljebb eddig nem találkoztál olyan emberekkel, akik méltóak lennének rá.

Hány éves vagy amúgy?

2010. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15/L. Sajnos még általánosban vagyok, év vesztes vagyok és még 1 évet kellet maradnom oviba.Pedig már rég középsuliba lennék. Nem bírom már ki ezt a félévet se. Hát ha voltak is barátaim 1-2, már azok sincsenek mert felejthető voltam számukra is, pedig nem tettem szerintem soha senki ellen rosszat.
2010. dec. 27. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor még bőven van időd, h barátokat találj. Fiatal vagy még, a korodbeliek is érettebbek lesznek meg te is, és úgy könnyebb barátságokat kötni, főleg hosszú távra. Nekem 15 évesen 2 igazi barátom volt, gimi után lett több. Most sincs olyan nagyon sok, de az a kevés legalább olyan, h mindig számíthatok rájuk.
2010. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress valami nyugis foglalkozást, például lovaglást, jó lenne jobb kapcsolatot teremtened az anyukáddal, kérdezgesd milyen volt a napja például.
2010. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy sportegyesületet stb... ahol olyan közösségbe kerülsz, ahol figyelnek rád, ahol megtalálod a helyed.
2010. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!