Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Olyan szerencsétlen vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves leszek. Eddig 3 fiúba voltam szerelmes, az első kettő rám se nézett. A harmadik viszont igen, erre jobb nem is emlékezni. Elhitette velem hogy szeret, amikor megkapott onnantól kezdve bunkó lett. Én miért nem lehetek boldog úgy mint a barátnőim? Rengeteg fiú fut utánam, de én csak úgy tudok összejönni valakivel ha szerelmes vagyok. Akiknek kellenék azokba nem vagyok szerelmes, akibe szerelmes vagyok az vagy nem néz rám vagy kihasznál. Kezdem azt érezni sosem leszek boldog. Már szinte rettegek hogy még egyszer szerelmes leszek. Nem merek megbízni senkiben, de nagyon hiányzik egy olyan fiú aki tényleg önzetlenül szeret és ez kölcsönös is. Kezdek beleőrülni ebbe, mit tegyek?
2010. júl. 3. 22:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lassan már utcára sem megyek ki, mert meglátok egy boldog párt és alig tudom visszatartani a sírást.
2010. júl. 3. 22:43
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy egyedül ha ez nyugtat..:)

a pasik olyanok ha hamar megadod magad nekik azért bunkóznak utána mert tudják,hogy megtehetik stb..ha 3 hónap után se fekszel le velük akkor meg azért olyanok. az én "szerelmem" is ilyen..mindig bunkózik,megsért de már fel sem veszem inkább

ne koncentrálj rá hogy nah most neked pasi kell egyszerűen sz*rj rá és majd megtalál a nagy Ő :D

2010. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán azért mert görcsölsz ezen és még jobban nem jönnek be a dolgok.Te jobbik eset vagy ,mert lenne kit választanod de én nem vagyok ilyen helyzetben.Nehezen leszek szerelmes is teljesen reménytelen esetnek gondolom magam:/.

Szerintem az lenne a legjobb, ha nem gondolkodnál ilyeneken.CSak hagyd magad sodródni az árral!Majd lesz egy olyan fiú, akivel kölcsönösen szeretitek egymást hidd el de ennek is elfog jönni a megfelelő ideje!

Talán egy esélyt kéne adnod egy olyan fiúnak aki fut utánad.Első látásra úgy sem leszel igazán szerelmes.Előszőr meg kell ismerkedni vele.Aztán majd kiderül.

Amúgy is még csak 17 leszel, nem vagy lekésve semmiről sem.

2010. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Azok a fiúk akiknek nem adsz esélyt ugyan ezt érzik mint te!

Akikbe meg szerelmes vagy ők úgy gondolják hogy csak azzal járnak akikbe szerelmesek, vagyis nem veled.

2010. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én adtam esélyt olyannak is akit nem szerettem.. De sajnos nem ment. 1 hét után már kivoltam, állandóan lemondtam a talikat. Nekem szerelem nélkül nem megy és nem szeretnék hülyíteni senkit.
2010. júl. 3. 23:01
 7/13 A kérdező kommentje:
A harmadik pasi, 1 évig várt, mire lefeküdtem vele. Szerelmes voltam, de épp ettől tartottam hogy hamar odaadnám magam, ezért várattam, és várt is. De utána mégis leszart.:S
2010. júl. 3. 23:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ott más volt. Ha csak ki akar használni nem fog 1 évet várni. -Bár nem értem ennek a kihasználásnak a lényegét.Neki is jó, neked is.Akkor ki van kihasználva?:D-
2010. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te is hibás vagy ugye tudod?Először is ne sajnáld magadat "Olyan szerencsétlen vagyok. "

Szerencsétlennek érzed magad?Hát változtass rajta, írd le ide hogy mitől félsz a párkapcsolatokban és győzd le a félelmedet.

Képzeld, én 20 múltam, és senki nem volt szerelmes belém, egy dicséretet sem kaptam a másik nemtől, még sem sajnálom magamat, majd jön valaki.

2010. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

attól félek, hogy megint szerelmes leszek, és megint csak átbasszák az agyam..:S


kihasználás alatt azt értem, hogy a srácnak csak arra kellettem hogy kipróbálja szűz lánnyal, én meg naív p*csa voltam és elhittem hogy tényleg szeret.

2010. júl. 3. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!